Digidexo.com

Kręgarz i Konfiskaty

Opieka chiropraktyka może coś zmienić w życiu ludzi cierpiących na padaczkę. Przebudowa przeprowadzono na kolumnie rdzenia kręgarza łagodzi przez nacisk na nerwy, które mogą przyczynić się drgawek.

Przyczyny

Drgawki, nieporozumień elektrycznych między mózgu i nerwów, które powodują drgawki, spamy, osobliwe doznania i inne objawy, czasem wynikają z podwichnięcia. Podwichnięcia obejmuje rdzeń rozbieżności, który wywiera presję na komórkach nerwowych, zakłócając normalnej transmisji nerwowych i powoduje nieprawidłowe impulsy elektryczne.

Regulacja

Kręgarzy skorygować rdzeń rozbieżności, delikatnie przesuwając kości z powrotem do ich właściwej pozycji. Zamiast leczenia samej padaczki, kręgarz traktuje rozbieżności, który powoduje problemy nerwowe, które produkują te drgawki lub czynią je gorzej, według Kamień Chiropractic.

Efekty

Po kręgarz wyeliminowało lub zmniejszyło rdzeń nawichnięcie, nerwy może wznowić normalne funkcjonowanie. W przypadku epilepsji spowodowanego przez inny stan, poprawa funkcji nerwowych można przynajmniej zmniejszyć ciężkość i częstość napadów. Badania Międzynarodowe Stowarzyszenie chiropraktyka Pediatric z 15 okazało się, że dzieci z padaczką wszystkie 15 doświadczonych dobre wyniki leczenia.