Digidexo.com

Jakie są zabiegi na ścięgno Pain?

Dziś skupimy się na określeniu ścięgna, ich funkcja, dlaczego oni się skrócić, co można zrobić, aby zapobiec obrażeniom, i co się stanie, jeśli zdecydujesz się go zignorować.

Jestem licencjonowanym masaż medyczny terapeuta i ja ogólnie staram się dać Ci naturalne, holistyczne podejście w stosunku do narkotyków i chirurgii trasie. Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi nie ma ubezpieczenia i starają się uniknąć kosztów iść do lekarza, ale poważne urazy wymagają leków medycznych, a czasami operacji. Lekarska na pewno nie powinno się unikać, jeśli szkoda nie wydaje się być leczenie bez niego.

Funkcja ścięgna

Istnieją trzy ścięgna ścięgno, które tworzą grupę mięśni ścięgno udowe; że półścięgnistego, półbłoniasty (dwugłowy uda i dwie głowice). Ścięgna są odpowiedzialne za przedłużające biodra i zginając kolana, więc wszelkie sportowe z udziałem biegania, wiosłowania, jazdy na rowerze czy skoki obejmuje te mięśnie. Siedzenie długich okresach czasu będzie skrócenie tej grupy mięśni i jest główną przyczyną ścięgna ciągnie.

Co ścięgna uwagi?

Ścięgna pracy z dwóch stawów, biodra do rozbudowy i kolana do zgięcia. Są one usytuowane pod kolanem i dołączyć do góry na górze ramienia na guzowatości kości kulszowej. Jeśli masz niski ból pleców, ścięgna może być przyczyną problemów i nie powinny być pomijane. Również półścięgnistego i półbłoniasty wyginanie kolana i przyśrodkowo obrócić dolną nogę, gdy kolano jest zgięte.

Jak zapobiec Tight ścięgna

Rozciąganie przed aktywnością fizyczną jest najlepszym sposobem, aby zapobiec urazom ścięgno udowe. Znaczenie rozgrzewki przed treningiem nie można podkreślić. Wielu z moich klientów realizowane żałuje o ignorowanie, aby to zrobić. Poświęć trochę czasu i zrobić to, i nigdy nie pożałujesz.

Jak rozwiązać problemu ścięgno

Wielu z nas ma albo miał wyciągnął ścięgno lub obserwował sportowiec wyciągnąć jeden, i wiemy, że ból, który jest zaangażowany. Po ścięgno jest kontuzjowany, najlepszym sposobem działania jest znany jako ryż, który stoi na odpoczynek, lód, kompresja i Elevation. Po obrzęk zachodzi w około 24 do 48 godzin, ważne jest, aby mieć na terapeuty pracy mięśni, aby z powrotem do 100% elastyczności.

Kiedy pracuję nad klientem, ja nagrzewać powierzchnię przed robi głęboki masaż tkanek trochę krwi płynącej do kontuzji i wypłukać kwasów mlekowego. Używam również mazidła - dostępne w większości sklepów z narkotykami - po podgrzaniu powierzchni i pozostawić do wchłonięcia do mięśni. Zdrowy ból mięśni nie jest w dotyku. Jest kwasy mlekowego, które są uwięzione w nim, że stworzenie bolesność. Rozciągając mięśnie po ogniu, stosując maści i dobry masaż pomaga utrzymać mięśnie wydłużony. Jeśli nadal to rutynowe w domu, możesz równie dobrze być na drodze do wyzdrowienia.

Co się stanie, jeśli Hamstring Kontuzja jest pozostawione Heal z własnej?

Wyobraź sobie pajęczynę i zauważyć, jak otwarty i ekspansywny jest. Teraz weź wyimaginowanej nożyczki, cięcia go na środku, a następnie spróbować go naprawić. Co w końcu z jest zawiły i pogmatwany bałagan. Kiedy łzy mięśni to pójdzie na naprawić, ale węzły będą tworzyć w nim jako włókna nałożenia. Następnie, elastyczność i ekspansywność mięśnia będą degradowane. Już problem istnieje, tym trudniej jest do naprawienia, ponieważ blizny będą tworzyć wokół szkody. Szybciej rozwiązać problem, tym łatwiej i szybciej odzyskiwania będzie. I będziesz miał mniejsze szanse ponownej kontuzji.