Digidexo.com

Jakie są Leczenie przepukliny?

Przepukliny jest bardzo bolesne, a często zdarza się sportowców w sportach kontaktowych. Jest jedynym sposobem, aby prawidłowo i całkowicie naprawić przepukliny i że wymaga operacji. Przepukliny jest mało przyjemne dla oka albo jako występ może być dość ciężka. Co ludzie mogą nie wiedzieć, że stan może działać w rodzinie.

Jest tylko jeden sposób żeby to naprawić?

Przepukliny odbywa się zwykle w jamie brzusznej, gdzie narządy pod spodem mięśnia wystaje na zewnątrz przez ścianę jamy brzusznej. Przepuklina może spowodować wiele bólu dla tych, którzy są dotknięci przez jednego i zmniejszy rannych do bycia łóżko dotkniętych z powodu braku mobilności. Istnieje rzeczywiście wiele różnych rodzajów przepuklin, z nich wszystkich jest jednakowo bolesne i nie bardzo przyjemny wygląd. Leczenie przepukliny składa się zazwyczaj z zabiegu zwanego herniorrhaphy. Istnieją specjalne bandaże lub kratownice dostępne tymczasowo złagodzić ból, ale prawie wszystkie przepukliny skończyć z zabiegu. Jeśli odpowiednio wcześnie leczone, organ wystaje lekko pchnął może być tam, gdzie musi być, ale wiele razy, że nie jest w stanie zrobić tego działania. To nazywa się w więzieniu przepukliny i będzie wymagać operacji, aby być odpowiednio przymocowane. Często, gdy jest bardzo poważne przepukliny, mięśnie brzucha jest wplecione syntetycznej siatki, który sprawia, że ​​znacznie łatwiej jest wyleczyć bez popping przez ponownie.

Genetyka

Przepukliny wydają się być dziedziczne. Możesz przejść na dół słabe ściany brzucha do swoich dzieci, a oni przekazać go do swoich dzieci. Jeśli to działa w rodzinie, proste rzeczy, takie jak kaszel lub kichanie może spowodować przepuklinę. Istnieje szeroki wachlarz sposobów ludzie mogą się przepuklin. Podnoszenia ciężkich przedmiotów bez pasów nośnych spowoduje, że jelita się pchnął na ścianę brzucha. Jeżeli zostanie wciśnięty zbyt mocno będzie pop aż mięśnia. Sportowcy często się przepukliny, gdy uprawiasz sport, jak piłka nożna i hokej na lodzie.