Digidexo.com

Poduszki i szyjki macicy Ból szyi

Ból szyjki macicy jest wyniszczające problemem zdrowotnym, który często przyczynia się do utraty snu. Jeśli kręgosłupa szyjnego nie jest obsługiwany prawidłowo, gdy jeden leży, może zwiększyć niestabilność. Czy ból jest ostry lub przewlekły, poduszka szyjki macicy może złagodzić swój ból szyi.

Co Poduszka Czy szyjki

Szyjnych poduszka oferują bardzo potrzebne ulgę. Posiadanie sprzyjającego poduszkę pomaga łagodzić ból poprzez zmianę łuk kręgosłupa szyjnego. Poduszki szyjki macicy powinny utrzymać szyję i głowę w jednej linii z kręgosłupa podczas snu. Prawo szyi poduszki zmniejszy presję umieszczony na szyi. Wiele poduszki nie oferują wsparcia naturalnej krzywizny szyi, tym samym przyczyniając się do tworzenia lub ból szyi. Jednak, poduszka powinna wspierać karku i tyłu głowy.

Korzyści z szyjki macicy Pillow

Poduszki szyjki pracy poprzez poprawę swojej pozycji w czasie snu. Poduszki szyjki poprawić sen o łagodzeniu napiętych mięśni między szyi i ramion. Ze względu na ulgi sztywnych mięśni i zwiększenie przepływu krwi do mózgu, raka szyjki macicy poduszki często pomóc złagodzić bóle głowy i migreny. W przeciwieństwie do zwykłych poduszek, poduszki wesprzeć szyjne kręgosłup szyjny, czy jesteś z tyłu lub z boku.

Gęstość i projektowanie

Poduszki szyjki macicy powinny zginać i łatwo kształtować. Robiąc zakupy na poduszkę szyjki macicy, pod mieszaniny włókien pianki i poduszki, i czy nadal jest giętki. Jeżeli osoba śpi na plecach, dolna kontur jest bardziej pomocne, niż dla tych, którzy śpią na boku. Są to projekty, które dobrze dla tych, którzy śpią na boku i tyłu.

Rozmiar Neck Poduszki szyjki

Prawo poduszki nie podniesie głowę do góry zbyt wysokie lub być tak niski, że głowa i szyja przechylić do tyłu. Gdy szukasz poduszki szyi, ważne jest, aby znaleźć taki, który oferuje komfort i wsparcie podczas snu. Nie ma jednego uniwersalnego poduszkę, więc metodą prób i błędów może być konieczne, aby znaleźć najbardziej komfortowe poduszki na szyi. Jedno z najlepszych sposobów znaleźć poduszkę szyjki jest ktoś zmierzenie obszaru z podstawy szyjki do lewego ramienia. To pomoże ustalić, co szyjki macicy szyi poduszka będzie najbardziej komfortowe.

Ostrzeżenie

Jeśli rzeczywiście poduszki szyjki macicy powoduje ból, przestać go używać jako poduszki nie powinny powodować dyskomfort.