Digidexo.com

Jak długo mogę trzymać się z dala Po Bombing na Roaches?

Gdy "bomba" lub całości Zamgławiacz wydania jest używany wewnątrz domu, aby pozbyć się karaluchów lub innych uciążliwych owadów lub szkodników, jesteś uwalniając substancję chemiczną, która zawiera metopren, permetrhin i pyretrynę w powietrze. Są to substancje chemiczne, pestycydy znane również jako środki owadobójcze. Bomba wyda aerozolu aż bomba opryskiwanie pojemnik jest pusty. Nie można go wyłączyć, gdy zostały rozpoczęte. Powietrza jest wypełniona sprayu pestycydów.

Czytaj etykiety

Etykieta na produkcie, którego używasz powinien powiedzieć, jak długo należy pozostać z domu po bomba jest używany. Ci zazwyczaj muszą być już na cztery godziny. Agencja Ochrony Środowiska wymaga, na dzień 30 września 2011 roku, że czas szczególny, że budynek powinien być opuszczone po premierze sprayu bombowego musi być na etykiecie produktu, w wyniku wielu zdarzeń ekspozycji związanych z całkowitych Foggers uwalnianiu. Nowe wymagania etykiety wzmocnić instrukcje dotyczące opróżnienia nieruchomości. Informacje te będą bardziej widoczne na etykietach po 30 września 2011.

Wyniki

Jeśli ponownie wejść do budynku zbyt szybko, to mogą zachorować. Jeśli wejdzie w kontakt ze strumieniem bomby, może uczynić skórę i oczy wypalić i może wpływać na swój oddech. Nie daj się narażone na opary bombowych. Narażenia na płoć bomby może spowodować problemy neurologiczne i podrażnienia przewodu pokarmowego, moczowego, a także problemy z oddychaniem.

Łatwopalny

Bomba lub Zamgławiacz mogą być łatwopalne, w wyniku wybuchu lub pożaru, jeśli nie są stosowane prawidłowo. Użyj odpowiedniej ilości dla obszaru jesteś prowadzącego. Użycie zbyt dużej ilości roach bomby może spowodować choroby.

Usuń zwierzęta ...

Usuń swoje zwierzęta z pomieszczeń przed użyciem bomby błąd. Zabawki i żywność powinna być usunięta lub zakryta, tak aby nie dostać w sprayu na nich. Jeśli mieszkasz w apartamentowcu, poinformować innych mieszkańców, że wypuszczamy bombę płotka.

Zawsze należy zapoznać się z ulotką

Przed użyciem go w celu określenia, jak niebezpieczne lub toksyczne produkt jest i w jaki sposób można go używać zawsze czytać etykiety na spray bombowego. Jeśli puszka jest oznaczony słowem "niebezpieczny", trzeba być ostrożnym podczas używania go. Jeśli puszka mówi "ostrzeżenie", to jest
słabszy sygnał niż słowo "niebezpieczeństwo", ale w dalszym ciągu powinno być wypłacane uwagę. Hasło ostrzegawcze "Uwaga" oznacza, że ​​produkt może cię skrzywdzić, ale nie jest tak szkodliwe, jak produkty, które są oznaczone jako "niebezpieczeństwo" lub "ostrzeżenie".