Digidexo.com

Domowe Torby termiczne

Dokonywanie domowe torby ciepła jest łatwiejsze niż myślisz. I mogą być wykorzystane, aby pocieszyć ściągnięte mięśnie lub ściągnięty nerwów, a także po prostu ogrzewając nogi z chłodem zimy; Torba ciepła może zrobić to wszystko lepiej. Torby ciepła również wspaniałe prezenty na urodziny czy Boże Narodzenie. Mogą być wykonane za mniej niż 5 dolarów, a możesz być pewien, że będzie się przyzwyczaić w kółko.

Materiały

Trzeba będzie ręcznie, kuchnię lub ręcznik (można też użyć grubej bawełny lub flaneli materiał i kształtować ją w każdym razie, że chcesz - na przykład, aby przejść na szyi), nożyczki do szycia, maszyny do szycia, jeden worek lub 3 1/2 szklanki naturalnym lub długoziarnistego ryżu (nie używać minut, lub głęboko gotowania ryżu, bo będzie palić). Jeśli masz zamiar dać worek ciepło jako dar, należy rozważyć użycie ciemny jednolity kolor, tak, że będzie to ukryć brud, ponieważ będzie przyzwyczaić się wiele. Stawiać wszystko na czystej, stabilnej powierzchni i ustawić maszynę do szycia.

Dokonywanie Bag

Od ręcznik zazwyczaj wygląda tak samo z obu stron, to nie ma znaczenia to, co można użyć jako boczne wewnątrz. Jeśli ręcznik ma jednostronny wzór, to wzór skierowaną do góry tak, że jest widoczne. Złożyć ręcznik na pół wzdłuż. Korzystanie szpilki prosto, PIN razem jeden koniec i otwarty bok ręcznik. Szyć ręcznik tak, że wszystko masz w lewo jest jeden otwór na górze. Obrócić ręcznik wewnątrz tak, że szwy są teraz w środku. Napełnić woreczek z ryżu. Nie wypełnić worek pełen bo chcesz go mieć trochę dać - to sprawi, że łatwo złożyć i zginać do ciała. Gdy ryż jest w środku, rozkładana góry kończy wewnątrz, przypiąć je razem, aby pomóc utrzymać kształt i szyć zamknięte.

Inne składniki

Można również użyć składników, takich jak jąder siemienia lnianego, pszenicy i kukurydzy. Dodaj zapachy, takie jak lawenda, mięta czy róża. Kiedy te worki są ogrzewane, będą pachnie tylko z ryżu i kukurydzy; to nawet sprawić, że głodny.
Do ogrzania torebki ciepła, umieścić w kuchence mikrofalowej przez dwie do trzech minut.