Digidexo.com

Zdrowa dieta Walki Alkoholizm

Alkoholicy zysk ponad połowa ich kalorie z alkoholu i zazwyczaj nie jeść właściwie w ciągu ich uzależnienia. Po alkoholowych wchodzi leczenie wyeliminować spożycie alkoholu, napotykają wiele wyzwań żywieniowych. Jest to możliwe, mogą być opracowane inne warunki, takie jak nadciśnienie, otyłość, niedożywienia, jak również objawów, takich jak nudności i biegunkę. W odpowiedzi na obawy diety szybko, eliminując alkoholowe problemy żywieniowe i dodając zdrowego odzyskiwania alkoholizm dieta dadzą alkoholu większą szansę odzyskania.

Alkoholowe Dietetyczne Obawy

Jak alkoholik zaczyna modyfikować jego spożycie alkoholu do pokonania jego alkoholizm, musi być radził o alkoholowych problemów żywieniowych. Na przykład, kofeina w kawie jest często nadużywane przez alkoholików podczas alkoholizmu, jak również w trakcie ich odzyskiwania alkoholizm diety. Podczas ich uzależnienia alkoholowego są prawdopodobnie używane kawę jako przeciwwaga dla alkoholu i mogą następnie wykorzystać kawę w krocze podczas odzyskiwania. Zbyt dużo kawy podczas odtwarzania może powodować pacjent się drażliwość i utworzyć przyczynę jej nawrotu alkoholem. Wyeliminować lub ograniczyć spożycie kofeiny od razu w fazie odbudowy.

Inne alkoholowe problemy żywieniowe obejmują złe nawyki żywieniowe alkoholowych podczas ich uzależnienia. W większości przypadków, alkoholicy zastąpić dobrze zbilansowanej diety z dogodnych wyborów żywności --- fast food i fast foodów --- są wypełnione szkodliwych tłuszczów, soli i cukru. Wyeliminować fast food, napoje gazowane, smażone potrawy i słodycze, jak z reguły podczas tworzenia odpowiedniej diety odzyskiwania alkoholizm. Może być konieczne zastosowanie szybki przepis, który powoduje, że alkoholik odzyskiwanie jeść tylko domu-gotowane jedzenie.

Alkoholizm Odzyskiwanie Dieta

Wpływ alkoholu na organizm --- zwłaszcza wątroby --- są znaczne. Obfite spożywanie alkoholu hamuje zdolność wątroby do przechowywania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak A, D i E. Większość alkoholików są również niedobór wapnia, kwasu foliowego, magnezu, tiaminy i kilku innych ważnych witamin i składników odżywczych. Ponieważ wpływa to na każdy system w organizmie, w tym układu odpornościowego, alkoholicy stają się bardziej chory łatwiej niż w populacji ogólnej.

Rozpocząć dietę odzyskiwania alkoholizm przez jedzenie warzyw, które mają wyrazisty zielony, czerwony i pomarańczowy zabarwienie, takie jak papryka, szpinak, brokuły i marchew, a także owoców takich jak pomarańcze i grejpfruty. Taka kombinacja będzie zwiększać poziom witaminy C i przeciwutleniacze w organizmie. Jeść pięć porcji owoców i warzyw dziennie.

Zwiększyć spożycie białka --- 04:56 ounces --- dziennie przez mięso o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak kurczak, indyk i ryby. Ponadto, jeść trzy uncje pełnoziarnistych dziennie i unikać rafinowanych lub białych produktów mącznych.

Aby zwiększyć poziom magnezu i cynku, zjeść porcję ziarna, nasiona sezamu, cytryny, jajka, nasiona dyni lub chudego steku dziennie.