Digidexo.com

Jak dać szyi RUB

Napięcie w szyi jest problemem dla wielu ludzi. Może to być spowodowane przez stres, wysiłek fizyczny lub urazu, choroby lub po prostu siedząc przy biurku hunched przed ekranem komputera cały dzień. Leczenia przyjaciela lub bliskiej osoby do rub szyi jest prosta, pocieszające dar, który można przeprowadzić w dowolnym miejscu. Odbiorca może usiąść na krześle, stanąć przed dawcą lub zrelaksować się na kanapie lub łóżku.

Instrukcje

Ustawić się za odbiorcę. Odbiorca może być w pozycji stojącej lub siedzącej wygodnie.

2 stosuje się płyny i oleje do masażu rąk, w razie potrzeby. Według Spine Wszechświata, eukaliptusa olejek do masażu może pomóc złagodzić napięcie mięśni, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla oleju do masażu karku. Olej o zapachu lawendy to kolejny dobry wybór, jak zapach lawendy wywołuje rozluźnienie w wielu ludzi.

Rub dłonie energicznie do ogrzania rąk. Dotknięciu przez kogoś z zimnych rąk nie sprzyja relaksacji, więc upewnij się, że są ciepłe ręce przed dotknięciem skóry osoby będzie wystartować.

Delikatnie uścisk ramion i odbiorcy używać kciuków masować tylne mięśnie szyi w powolnych, mocnych kołach.

kciukiem, wskazujące i środkowe palce zagnieść i ścisnąć mięśnie po obu stronach kręgosłupa i po bokach szyi.

Połóż ręce na ramionach odbiorcy. Delikatnie ściśnij i zwolnij mięśnie ramion w rytmicznym ruchu. Powoli przesuń ręce od ramion do podstawy szyi, a do szczytu kręgosłupa, delikatnie ściskając i zwalniając mięśnie odbiorcy cały czas.

Śledzenie kręgosłup odbiorcy z czubkami kciuków, zaczynając od podstawy szyi i kontynuowanej do podstawy czaszki w jednym powolnym, pewnym skoku. Jeden kciuk powinien położyć po obu stronach kręgosłupa.

Zakończ pocierać szyi z miękkimi, delikatnymi pociągnięciami w dół, zaczynając od podstawy czaszki. Podróże w dół szyi i odbiorcy wzdłuż ramion.

Wskazówki

  • Nie pocierać kark osoby z ciężkimi obrażeniami szyi bez wyraźnej zgody lekarza.
  • Ściskając mięśnie szyi odbiorcy zbyt mocno może spowodować ból.