Digidexo.com

Ile Hamstring Mięśnie są w kolano?

Kiedy ktoś mówi, że on lub ona "wyciągnął ścięgno," może masz mgliste pojęcie o mięsień rozciągnięty jest zbyt daleko z tyłu nogi. Można przeoczyć kolano w ramach danego obszaru. Chyba że zostały przez kursów medycznych lub szkolenia sportowego, lub doznał kontuzji ścięgna udowego, trudno pamiętać, że tak naprawdę są trzy główne mięśnie, które stanowią ścięgno i podłącz go z tyłu kolana.

Mięśnie ścięgno

Zestaw ścięgna mięśni wiąże się z tyłu kości biodrowej, który biegnie od tylnej nogi się do boków obszaru kolana. Technicznie, mięśnie są połączone i część funkcjonalną grupą kolana. Trzy mięśnie, które tworzą grupę, są półbłoniasty, mięsień dwugłowy uda i semtendinosus mięśnie. Wszystkie trzy prace w tandemie, aby zapewnić efekt ściągania i tłumienia niezbędnych do pracy kolana.

Rzeczywisty punkt przyłączenia do kości krzyżowej jest w najniższym części struktury miednicy którym ścięgno grupę ścięgno łączącą się tzw guzowatości kości kulszowej. Mięśnie wtedy faktycznie zachodzą na siebie w X i przejść obok kolana do dolnej części nogi poniżej kolana w piszczeli. Tkanki trudne włókna (co trwa od szczepu pracy nóg w obu chodzenia i biegania) tworzy ścięgna mocujące na obu końcach.

Podstawową funkcją

Ścięgno mięśni dostarcza energii do napędzania nogę zgodnie z zaleceniami. Stanowią one grupę szybko skurcz mięśni, co oznacza, że ​​działa bardzo szybko i mocno, z bardzo niskim powtórzenia, aby rozpocząć. Grupa ścięgno posiada odpowiedzialności za spowolnienie lub tłumiące siłę nodze powraca do dołu do kolejnego kroku.

Funkcja wtórny

Zgięcie kolana przez mięśnie ścięgno stanowi drugorzędną funkcję do ruchu nóg - tłumienie efektu. Jeśli efekt ten nie występuje spowolnienie, moc noga lotu do przodu i uszkodzenie stawu kolanowego.

Wtórne funkcją zgięcia kolana występuje jako kolano zgina w górę, rozwija się i rozciąganie przedniej części mięśnia czworogłowego w kolei i przygotowuje go do wycofania. Pełna siła hamstring w ruchu wyciąga nogę do tyłu na biodrze do punktu, że mięsień czworogłowy jest w pełni zaangażowany w powrocie nogę do przodu.

Urazy ścięgno kolana

Urazy kolana obejmujące grupę ścięgna udowego zazwyczaj występują, ponieważ inny mięsień jest zepchnięta do nieuprawnionych. Gdy ciało musi dostosować do jednej poszkodowanej mięśni lub stawów w nodze, to zwykle kompensuje z innej grupy mięśni. Jeśli kostka lub noga cierpi tkliwość w danym obszarze, to nic dziwnego, że inne mięśnie doznają dodatkową obciążenie. Szczególnie podczas biegu lub szybkiego kierunku zmian, ścięgno zostanie w pełni rozciągnięty jak noga wraca do przodu i łatwo łza. Uzyskane wyniki życie w nagłej, niezdarny hamowania i kontroli prędkości, co może powodować skręcenia kolana.

Objawy szkody

Pierwotny uraz ścięgna podkolanowego nie będzie przejawiać się w kolano: Zazwyczaj czuć go w tył nogi, jak nagły, duży pop-gumowe taśmy. Jeśli kolano contorts w wyniku, przyczyną jest skręcenie więzadła stawu kolanowego lub rozciąganie nie tak podczas hamowania. Nawet jeśli kolano unika obrażeń, będzie podlegać kolejnym zahamowało zgięcia. Możliwość kolana do przodu staje się niemożliwe, ale załączone rozdartych mięśni ścięgno wywołać znaczny ból od rozciągania. Stopień bólu zależy od tego jak złe łza mięśni.