Digidexo.com

Jak zostać Dawców Anonymous Jajko

Stając się dawcy jaj może być satysfakcjonujące i korzystne doświadczenie dla tych, którzy zdecydują się to zrobić. Dawcy jaj dać kobietom, którzy zazwyczaj nie byłyby w stanie się dzieciom możliwość poczęcia. Istnieją pewne ograniczenia, które mogą stać się dawcą jajko, ale kobiety, które zostały wybrane są wypłacane bardzo dobrze.

Instrukcje

Upewnij się, że jesteś w odpowiednim wieku. Kobiety na ogół muszą być w wieku pomiędzy 21 i 35, które mają być uwzględnione. Według Departamentu Zdrowia Stanu Nowy Jork, po kobiety 35 lat istnieje większe prawdopodobieństwo, że jej jaja będą nieprawidłowe, co może utrudniać odbiorcy jaj poczęcia lub spowodować płód mieć wady wrodzone.

Wpłać darowizny anonimowo jajka jajko klinik w pobliżu swojego domu. Darowizn jaj w tych klinikach są anonimowe, chyba że określono przez odbiorcę. Zastosowanie do programu oddawania jaj w swoim mieście, i zapewnia, że ​​jest godna zaufania, rozmawiając z pracownikami, a badania firmy lub korzystać z darowizny jajko klinika lokalizatora (patrz źródła poniżej). Raz kobieta wniosła do programu oddawania jaj, jest ona dokładnie ekranowane zwykle przez koordynatora w programie, a także lekarz i psychiatra, aby zidentyfikować wszelkie psychiczne lub fizyczne problemy zdrowotne. Odwiedza lekarza kilka razy, aby mieć wiele dodatkowych badań wykonywanych z ginekologiczny do badań genetycznych w celu zapewnienia, że ​​nie ma sprawy, że mogą przejść na dziecko. Jeśli kobieta jest uważany za odpowiedni donor, jest ona dopasowana para i rozpoczyna się proces oddawania jaja.

Weź leki na płodność w celu stymulacji jajników do produkcji wielu jaj. Jajniki są monitorowane w trakcie procesu hodowli jaj, które zazwyczaj około jednego do dwóch miesięcy. Następnie jaja są pobierane od dawcy. Dawcy jaj są zwykle wypłacane od $ 3.000 do 20.000 dolarów lub więcej, w zależności od preferencji odbiorcy i jajko obiektu. Na przykład, jeśli kobieta szuka się dawcy jaj, która jest wysoka blondynka kobieta w jej 20s, którzy ukończyli szkoły Ivy League, ona może zapłacić więcej, aby dawcy, który spełnia te wymagania.

Wskazówki

  • Kiedy kobieta ofiarowuje jej jaj, na ogół darować je anonimowo poprzez kliniki, chyba że są dotacje na znajomego lub członka rodziny, który je zna.
  • Podczas oddawania jaj jest dochodowe, to nie jest to łatwy proces. Kobiety mogą wystąpić działania niepożądane w czasie procesu, od zmęczenia do uderzenia gorąca na bóle mięśni. Ponadto, kobiety powinny zrozumieć proces fizycznego i psychicznego oddawania jaj i omówić wszelkie wątpliwości może ona mieć na obiekcie, gdzie jest oddawanie jej jaj, jak również z jej lekarzy.