Digidexo.com

Leczenie Mouth drozd

Pleśniawki w ustach jest również nazywany pleśniawki i jest spowodowane przez grzyby zwane Candida. Może wystąpić u osób w każdym wieku. Objawy pleśniawki w jamie ustnej obejmują ból, świąd i krwawienie i pleśniawki mogą rozprzestrzeniać do gardła i migdałków. Zgodnie z Mayo Clinic i National Library of Medicine, leczenia pleśniawki m.in. przeciwgrzybicze leki i maści.

Fiolet goryczki

Goryczki fiolet jest maść na recepty przeciwgrzybiczego, który może być stosowany do leczenia pleśniawki w ustach niemowlęcia i mogą być stosowane do piersi matki, jeśli niemowlę karmi.

Jogurt

Jogurt to niesłodzone i zawiera aktywne kultury bakteryjne jest naturalnym leczenia pleśniawki, które mogą być używane do niemowląt, dzieci i dorosłych, doustnie.

Ocet

Korzystanie z 50-procentowy roztwór octu i wody do czyszczenia szczoteczki do zębów, sutki na butelki dla niemowląt i smoczki może zatrzymać rozprzestrzenianie pleśniawki.

Acidophilis

Acidophilus to suplement diety, który może być stosowany przez dorosłych jako pigułki lub cieczy i może wyeliminować pleśniawki od ust.

Leki przeciwgrzybicze

Leki przeciwgrzybicze, takie jak flukonazol lub lotrimin może być przepisywany przez lekarza do leczenia pleśniawki, jeśli infekcja jest ciężka.

Amfoterycyna B

Amfoterycyna B jest przeciwgrzybiczy lek, który może być przepisywany przez lekarza do leczenia pleśniawki w jamie ustnej, jeśli masz zaburzenia systemu odpornościowego, takie jak HIV.