Digidexo.com

Jak zrobić masaż na powięzi podeszwy (do Heal powięzi i Zmniejsz Heel Pain)

Korzyści powięzi podeszwy znacznie od masażu. Bolesny stan stóp, która jest spowodowana przez uraz do rozcięgna podeszwowego, elastyczny zespół z tkanki na łuku stopy, rozcięgna podeszwowego prowadzi do bólu pięty i jest czasem związane z kości ostrogi w pięcie. Dowiedz się, jak leczyć zapalenie powięzi podeszwy z masażem.

Instrukcje

Masaż uszkodzoną stopę często w ciągu dnia, a zwłaszcza przed wstać z pozycji siedzącej lub leżącej. Użyj powolny, głęboki, głaszcząc ruchy kciukami i bok dłoni wzdłuż łuku od pięty do palców. Nie naciskaj tak mocno, że to boli. Chodzi o to, aby mięśnie stopy poluzował się jak najwięcej.

Następnie masuj łydki, będzie tylko lekko na obszarze bezpośrednio za stopę, który jest Twój ścięgna Achillesa. Użyj powolne i głębokie ugniatanie i wniosków obrysowywanie (znany jako petrissage i Effleurage z technik w masażu szwedzkiego) na łydki, duży mięsień łydki, które mogą się bardzo mocno i wiązek.

Rozciągnij łydki dalej skorzystać z rozluźnienia mięśni stopy i łydki z. Spowoduje to, że twój rozcięgna podeszwowego leczyć znacznie szybciej, ponieważ jesteś treningu mięśni do podjęcia szczep masy łożyska, zamiast kontuzjowanego rozcięgna podeszwowego.

masować także drugą nogę i stopę co najmniej raz dziennie, aby upewnić się, że jesteś zrównoważony i aby zapobiec szkody dla drugiej stopy.

razy dziennie, kiedy idziesz usiąść lub położyć się na odpoczynek, warto puszka z napojem, który został schłodzony z lodówki. Usiądź na krześle i umieścić puszkę sody pod bolesnej stopy. Delikatnie toczyć i masować łuk stopy w zimnej puszki. Będzie to zarówno obniżyć stan zapalny spowodowany stania i chodzenia, a dodatkowo masaż mięśni stopy.

Korzystać z tych prostych technik masażu na swojej powięzi podeszwy w ramach leczenia, żeby przyspieszyć gojenie.

Wskazówki

  • Przemian, są prążkowane urządzenia masujące do stóp, które można toczyć swoją skażoną stopę na. Istnieją również gałki drewniane accupressure, urządzenia refleksologii i przyrządy do masażu punktów spustowych, które mogą pomóc w terapii.