Digidexo.com

Jak uzyskać Masaż objęte ubezpieczeniem

Poza tym coraz masaż dla ogólnego odprężenia, masażu może pomóc złagodzić wiele warunków zdrowotnych. Masażu zmniejsza ból w stanach takich jak zespół cieśni nadgarstka, rwa kulszowa i kręgów szyjnych. Pomaga w leczeniu chorób przewlekłych, takich jak dna moczanowa, reumatoidalne zapalenie stawów i cukrzyca, i można dostać emocjonalne korzyści z masażu, jeśli masz lęk, depresja lub gniew. Masażu kosztuje średnio 60 dolarów za godzinę, od 2009 figur. To może się kosztowne, jeśli masz chorobę, która wymaga, aby mieć regularne terapii masażu. W niektórych przypadkach, ubezpieczenie pokryje terapii masażu.

Instrukcje

Uzyskaj recepty. Jeśli masz receptę od lekarza, prawdopodobnie można uzyskać ubezpieczenie zdrowotne płacić za masażu.

Idź do masażysty w licencjonowanym biurze opieki zdrowotnej. Możesz być w stanie uzyskać świadczeń z ubezpieczenia, jeśli przejdziesz do masażysty, który pracuje dla lekarza, fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, osteopatii lub kręgarza.

Sprawdź z dostawcą ubezpieczeń samochodowych. Jeśli przepisane przez pracowników służby zdrowia, ubezpieczenie może pokryć swoje auto terapii masażu, jeśli potrzebujesz masaż w wyniku wypadku samochodowego.

Sprawdź swojego robotnika odszkodowania. Można uzyskać odszkodowanie robotnika na pokrycie terapii masażu, jeśli zostało rannych w pracy i potrzebują terapii masażu, aby pomóc swojej kontuzji.

Skonfiguruj zdrowie rachunku oszczędnościowym. To konto oszczędnościowe łączy z planu ubezpieczeń zdrowotnych, co pozwala podejmować własne decyzje, w jaki sposób spędzić zdrowotnych dolarów.

Sprawdź u swojego pracodawcy, aby zobaczyć, który korzysta one ujęte w planie ochrony zdrowia swoich pracowników. Wiele firm wybrać terapii masażu jako część pakietu korzyści, które oferują.

Wskazówki

  • Sprawdź, czy masz szkołę masażu w Twojej okolicy. Możesz dostać masaż z uczniów na dużo niższym opłaty.
  • Jeśli niedawno ranny w pracy lub w wypadku samochodowym, być może trzeba poczekać, zanim się gabinet masażu. Nie należy skorzystać z masażu, jeśli masz gorączkę, były w ostatnim wypadku, są zawroty głowy lub mdłości lub mają siniaki, rany, wysypki lub oparzenia słoneczne.