Digidexo.com

Jak żuć gumę, aby złagodzić ból szyi

Ból szyi - czy to jest wynikiem urazu, następstwa z treningu lub spać w niewłaściwym miejscu - wystarczy, aby zniszczyć swój dzień. To może zostawić czujesz się spięta, zmęczona, i zepsuty. Na szczęście, coś tak prostego jak guma do żucia może pomóc zapewnić tymczasową ulgę w bólu szyi. Badania pokazują, że rytmiczny ruch żucia hamuje reakcje bólowe w organizmie i może dostarczyć do 30 minut ulgą.

Instrukcje

Pain Relief z gumy do żucia

Wybierz gumę wyboru. Jeśli masz do czynienia z przewlekłym bólem kwestii wyboru wiele cukru, dzięki czemu można żuć tak często, jak chcesz, bez szkody dla zębów. Jeśli jesteś wrażliwy na aspartam i sukraloza, spróbuj gumę słodzonych maltitol lub ksylitol.

Rozpocznij żucie gumy. Chew delikatnie i rytmicznie. Nadgorliwy żucia może wywołać szczękę i ból szyi, dlatego tak ważne jest, że delikatnie żuć. Rytmiczne żucia jest ważne dla złagodzenia bólu, który próbujesz osiągnąć.

żucia gumy przez co najmniej 20 minut. Przełączać utwory w środku, jeśli smak gumy do staje się nieprzyjemny lub jeśli jego struktura staje się zbyt gumowate do wygodnego żucia.

Spodziewaj ulga trwała przez 30 minut po zakończeniu żucia.

Powtarzaj tak często, jak to konieczne do bieżącej ulgi, ale jeśli zauważysz, rozwija się w swoim bólu szczęki, zrobić sobie przerwę od żucia na kilka godzin.