Digidexo.com

Jak liczyć dni, aby zajść w ciążę

Stara się zajść w ciążę, może być stresujący czas dla kobiety. Najlepszym sposobem, aby zwiększyć szanse na ciążę jest, aby wiedzieć, kiedy owulacja. Można to zrobić za pomocą prostego sposobu liczenia.

Instrukcje

Dowiedzieć się, kiedy są płodne. Zrób kalendarz miesiączki i udokumentować długość cyklu w ciągu trzech lub czterech miesięcy. Zazwyczaj kobieta ma cykl 28-dniowy od początku jej okres do rozpoczęcia jej następnego okresu, choć może się różnić dla każdej kobiety. W tych 28 dni, owulacja występuje zwykle między 14 i 16.

Zwróć uwagę na oznaki owulacji. Chociaż owulacji występuje zwykle na 14 dni cyklu kobiecego znowu podobnie jak długość cyklu może się zmieniać.

Zmiana śluzu szyjkowego jest ostateczne znak może być o owulacji. Podczas owulacji, twoja pochwa będzie wydalać śluz szyjki macicy, który jest nieco grubsze i wyraźnie. To jest, gdy widzisz te wydzieliny, które są najbardziej płodne. Kiedy owulacja się skończy, to będzie albo wyładowania odejść lub stać się białe. Zaznacz dni objawy te zwiększone jasne wydzieliny w kalendarzu miesiączki.

Wykonaj swoją podstawową temperaturę ciała. Weź temperaturę codziennie rano, zanim wstaniesz z łóżka, a twoje ciało musi być w spoczynku. Zaznacz go w kalendarzu każdego dnia. Zwykle jest to temperatura wzrośnie nieznacznie tuż po owulacji. Kiedy wschodzi, zaznaczyć poprzednie trzy lub cztery dni, jak swoim okresie owulacji.

Na koniec trzy lub cztery miesiące, przejrzeć notatki kalendarza. Spójrz na długości cyklu i objawów owulacji i jak one zbieżne. Jeśli masz regularne cykle, należy być w stanie wykorzystać wszystkie te informacje, aby dowiedzieć się dzień jesteś najprawdopodobniej owulacji.

Teraz, gdy zorientowali się, kiedy owulacja, po prostu liczy się tego dnia na początku następnego cyklu i planujemy spróbować ciąży w dni owulacja. Na przykład, jeśli masz 30-dniowy cykl i owulacja 14 dnia, a następnie zaplanować stosunku dwa tygodnie po rozpoczęciu swojego okresu.

Wskazówki

  • Dla zwiększenia środków, można kupić kije owulacji z Twojej lokalnej aptece, że można powiedzieć, jeśli owulacja.
  • Jeśli palisz lub napój, powstrzymać się od tego, jak te nawyki mogą nie tylko obniżyć swoje szanse na zajście w ciążę, ale także zaszkodzić dziecku, jeśli nie zajść w ciążę.
  • Jeśli stara się zajść w ciążę od dłuższego czasu bez powodzenia, umówić się z lekarzem, który może upewnić się, że nie ma podstawowe problemy zdrowotne utrudniające proces.
  • Jeśli masz nieregularne cykle, może trzeba się do lekarza o pomoc w ciążę, lub może po prostu trzeba używać pałeczek owulacji codziennie, aby dowiedzieć się, kiedy jesteś owulacji.