Digidexo.com

Objawy migreny Pracy

Migreny są silne bóle głowy z objawami wyniszczające. Objawy migreny mogą pogorszyć, zmniejszyć lub wydarzy się po raz pierwszy w czasie ciąży.

Znaczenie

Mnogość objawów migreny może powodować cierpiący na łóżku, aż się migrena jest zwolniony.

Cechy

Głównym objawem migreny jest tępy ból, że eskalacja do spójnego pulsującym. Ból może centrum w świątyniach, przed, zasady lub jednej stronie głowy. Osób cierpiących na migreny mogą również cierpieć objawy faliste linie, lub mają wizję tunelu lub martwe.

Identyfikacja

Migreny jest ból głowy spowodowany ciężkie naczyń krwionośnych rozszerzając w mózgu. Objawy, które odróżniają migreny z bólem głowy napięcia są nudności, wymioty i nadwrażliwość na światło i dźwięk.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Migreny mogą być wywołane przez stres, zmęczenie, żywności, pogody. Przedłużona ekspozycja na jasne światło i hałas może pogorszyć objawy migreny. Można złagodzić objawy migreny z snu lub odpoczynku w ciemnym, dość pokoju, zimne okłady lub prysznice, ćwiczeń i nawodnieniu. Twój lekarz może przepisać paracetamol.

Ostrzeżenie

Podczas gdy kobiety mogą doświadczać objawów migreny, po raz pierwszy w czasie ciąży, objawy migreny mogą być oznaką innego schorzenia. Zgłoś wszystkie objawy do swojego dostawcy opieki zdrowotnej.