Digidexo.com

Porady, jak zajść w ciążę

Większość par rozważają uzyskanie ciąży, że poczęcie dziecka, będzie to proste zadanie, wymagające trochę planowania i tylko miesiąc lub dwa wysiłku. Podczas gdy niektórzy szczęśliwcy pary zrobić w ciążę w ciągu pierwszego miesiąca próbuje tylko przez współżycie, gdy pojawia się parcie na większość par ciążę może potrwać kilka miesięcy dobrze zaplanowanej współżycia i dbałością o płodność samców i samic. Aby pomóc parom osiągnąć ciąży szybciej, jest pomocny, medycznie udowodnione, porady, jak zajść w ciążę, aby doradca czyjeś szanse poczęcia dziecka.

Poprawy ogólnego stanu zdrowia

Być może najważniejsza wskazówka, jeśli chodzi o porady, jak zajść w ciążę, poprawę ogólnego stanu zdrowia zarówno matki, jak i ojca nadziei może przejść długą drogę w zapewnieniu zdrowego poczęcia i ciąży. Nadwagą pary powinny pracować zrzucić zbędnych kilogramów poprzez zdrową dietę i ćwiczenia przed przystąpieniem do opracowania, a niedowagą kobiety powinny pracować z ich lekarzy czy dietetyków na wadze. Pary myśli o zajściu w ciążę powinny zobaczyć ich lekarzy za sprawdzanie ogólnego zdrowia w celu uzyskania zielonego światła dla próbuje wyobrazić.

Z nałogiem

Lekarzy zgadza się, że w miarę dobre porady, jak zajść w ciążę idzie, wykopanie palenia, picia i kofeina nawyki są koniecznością. Nie tylko może te nawyki zakłócać prawdopodobieństwa danej pary poczęcia, mogą również siać poważne spustoszenie na płód po ciąży osiągnięty. Palenie i nadmierne spożycie kofeiny (uważane za dwa lub więcej filiżanek kawy dziennie) zostały powiązane z masą urodzeniową dzieci, poronienia i niskich, a alkohol może przechodzić przez łożysko matki i wpływać na rozwój fizyczny i poznawczy płodu.

Wiem cyklu

Podczas gdy typowy cykl menstruacyjny trwa 28 dni z owulacja występujące na dzień 14, wiele kobiet ma cykle, które różnią się znacznie od formy. Aby pomóc kobietom zrozumieć swój indywidualny cykl menstruacyjny, a tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, dobre porady, jak zajść w ciążę obejmuje korzystanie z wykresów technik prognozowania owulacji lub testów w celu ustalenia owulacji. Wiele kobiet korzysta z wykresów temperatury i obserwacji śluzu szyjki macicy w celu ustalenia, kiedy owulacja miesiąc do miesiąca, podczas gdy inni przysięgają łatwości i wygody testy owulacyjne przechowywania zakupionych, które mogą wykryć owulację dwa dni przed, kiedy to nastąpi. Jednak kobiety wybrać, aby określić, kiedy będą one owulacji, wskazywanie owulacji jest kluczem do osiągnięcia ciąży szybciej.

Czas Współżycie

Wskazywanie owulacji pozwala pary odpowiednio do czasu współżycia w celu zwiększenia ich szans na uzyskanie ciąży w danym cyklu. Porady, jak zajść w ciążę, zapewnia, że ​​pasek współżycia do owulacji jest koniecznością. Za najlepsze szanse na uzyskanie ciąży, pary powinny mieć stosunek dwóch dniach poprzedzających owulację i na dzień kobieta jajeczkuje. , Podczas gdy sperma może przetrwać dłużej niż dwa dni, szanse na osiągnięcie ciąży podczas współżycia spadnie znacznie więcej niż jest planowane na dwa dni przed owulacją. Dla par, które nie zdecydują się na określenie tej kobiety dokładny dzień owulacji, lekarze zalecają współżycie co drugi dzień w całym cyklu, tak aby nie przegapić podatny okno.