Digidexo.com

Jak korzystać z Heat Therapy wyciągnął mięśni

Terapia ciepła działa poprzez podniesienie temperatury skóry i tkanek miękkich. To zwiększenie przepływu krwi, co umożliwia dostęp tlenu do wnętrza wciągniętego mięśni. Terapia ciepło może również stymulować zakończeń nerwowych, zmniejszenie bólu. Jest to jeden z najbardziej relaksujących zabiegów na ciągniętych mięśni. Jest również łatwo wykonać w zaciszu własnego domu. Jednak środki ostrożności muszą być brane pod uwagę przed zastosowaniem terapii cieplnej.

Instrukcje

Bądź ściągnięty mięśnie. Więcej ciśnienia umieścić na ciągniętych mięśni, więcej szkody może spowodować do mięśni lub ewentualnie ścięgien.

Rozgrzać obszar mięśni nie dłużej niż 20 minut. Istnieje wiele opcji dostępnych terapii ciepła w domu, które można wykorzystać do leczenia ciągniętych mięśni, takie jak ręcznikiem nasączonym ciepłą wodą, butelkę wody ciepłej lub gorącej kąpieli.

Chroń skórę. Bezpośrednie do niektórych produktów lub narażenia na dłuższy okres czasu może spowodować uszkodzenia tkanek, pęcherze lub oparzenia. Jeżeli używasz elementu grzejnego, położyć ręcznik pomiędzy podkładką i skórę.

Relax ściągnięty mięśnie, aby umożliwić gojenie. Ciepła wzrośnie swój przepływ krwi, dostarczając tlen do mięśni.

stosowania terapii cieplnej trzy razy dziennie (około 5 lub 6 godzin w czasie). Upewnij się, że nie zasnąć podczas stosowania terapii cieplnej, aby zawsze mieć w maksymalnym terminie do każdej sesji.

Zastosowanie terapii cieplnej przed wykonywać lub wykonuje żadnej działalności, aby rozluźnić rygorystyczne tkanek miękkich i zapobiec sztywności.

Wskazówki

  • Klocki ciepła są jednym z najbardziej popularnych i skutecznych terapii dla ciągniętych mięśni. Thermacare i Thermophore zapewniają klocki ciepła chemicznej i okłady, a Pain Management Technologies oferuje elektryczne klocki ciepła (patrz źródła poniżej).
  • Jeśli potrzebujesz, aby zanurzyć całe ciało w gorącej kąpieli, upewnij się, że temperatura jest poniżej 100 stopni C.
  • Należy unikać korzystania z terapii cieplnej na małych dzieci lub w czasie ciąży.
  • Nie stosować terapii cieplnej na ból obszarach mięśniowych z zapaleniem i siniaki. Terapia lodu powinien być stosowany zamiast zmniejszenia zapalenia w ciągu pierwszych 48 godzin.
  • Sprawdzić temperaturę każdej terapii cieplnej, aby uniknąć oparzenia skóry.
  • Upewnij się, że leczenie można zatrzymać ciepło w każdej chwili w przypadku, gdy zaczynamy odczuwać ból lub dyskomfort.