Digidexo.com

MR i zajmowaniu Disorder

Istnieje wiele błędnych przekonań na temat MR lub upośledzenia umysłowego i zaburzenia napadowe. Według Centrum Kontroli Chorób (CDC) w ostatnim badaniu śledzenia, aż jedna na 63 osiem-latków w okolicy Atlanta, Georgia cierpią z MR. Padaczka Fundacja twierdzi, że 300 tysięcy osób każdego roku mają swoje pierwsze zajęcia, a 200.000 zdiagnozowano padaczkę lub zaburzenia napadowego.

Co to jest MR?

Indywidualnie z wynikiem poniżej 70 na test IQ mówi się, że upośledzenie umysłowe. Powszechnie określane jako "niepełnosprawności intelektualnej" MR charakteryzuje się poniżej przeciętnej inteligencji w połączeniu z trudnością wykonywania codziennych czynności, takich jak komunikacja, self-care, uczenia się i funkcjonowania w sytuacjach społecznych, zgodnie z CDC.

Przyczyny MR

Niedorozwój umysłowy może rozpocząć się przed lub po porodzie i jest zazwyczaj wynikiem urazu, choroby lub zaburzenia mózgu. Najczęstsze przyczyny występujące w macicy są zespołem Downa, łamliwego chromosomu X, Prader Willi i alkoholowy zespół płodowy. W trakcie lub wkrótce po urodzeniu, dziecko może cierpieć z powodu uszkodzenia mózgu z powodu uduszenia lub innych scenariuszy braku tlenu. Później w dzieciństwie, niepełnosprawności intelektualnej może wynikać z urazu mózgu.

Co to jest zajmowaniu?

Że Narodowy Instytut Zdrowia definiuje jako "atak nagłego ataku (jak choroby), w szczególności: fizyczne objawy (jak drgawki, zaburzenia czucia lub utraty przytomności), wynikające z nieprawidłowych wyładowań elektrycznych w mózgu (jak w padaczce). " Jednostka może mieć pojedyncze napadów epizod to nie znaczy, że ma padaczkę. Nawracających ataków muszą być ocenione przez lekarza w celu ustalenia przyczyn i przebiegu leczenia.

Typy napadów

Lekarze dzielą napady na dwie kategorie. Napady częściowe proste lub złożone (), w których drgawki są nieprawidłowe działanie występuje tylko w jednej części mózgu. Odwrotnie, uogólnione drgawki (w tym petit mal, grand mal, miokloniczne i atonicznych) wydają się występować na wszystkich obszarach mózgu.

Przyczyny napadów

Niektóre typy drgawek są powszechne w dwa lub więcej pokoleń w rodzinie, co pozwala wierzyć, że czasem jest elementem genetycznym epilepsją. Inną przyczyną jest uszkodzenie mózgu, które mogą wystąpić w okresie prenatalnym, po urodzeniu lub w późniejszym życiu. Demencja może powodować drgawki. Inne choroby lub zakażenia, takie jak AIDS i zapalenie opon mózgowych mogą prowadzić do padaczki.

Przejęcie połączenia MR-

Według Epilepsy Foundation, 25,8 procent osób z MR rozwijać epilepsję. Istnieje również związek drgawek i inne zaburzenia rozwojowe, takie jak autyzm. Korelacja nie jest to samo, co jest przyczyną, więc MR nie można powiedzieć, aby powodować drgawki lub odwrotnie. Jednakże, możliwe jest, że uszkodzenie lub stanu, który spowodował jedną mogą również być przyczyną innych.