Digidexo.com

Jak dać masaż ramion

Dając masaż ramion może pomóc strona otrzymująca zrelaksować, jak również mają tendencję do bólu mięśni. To może być zmysłowe doświadczenie. Jednakże, w większości przypadków, sposób ten jest pomoc drugiej osoby łagodzenia ich napięcia. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, którzy pracują z rękami cały dzień podnoszenia ciężkich skrzynek lub dla ludzi, którzy siedzą za biurkiem. W kilku prostych krokach, będziesz mógł dać skuteczny masaż ramion.

Instrukcje

Ustal pozycję siedzącą. To powinno być w pozycji pionowej. Niski powrotem krzesło lub kanapa może działać dobrze.

Uruchom masaż na szyi. Należy stosować obie ręce. Zabierz swoje palce i wywierania nacisku na każdej stronie szyi. Następnie przejść do wewnątrz okrężnymi ruchami, aż palce obu rąk są wzruszające. Upewnij się, że stosuje się ciśnienie, ale nie należy nacisnąć tyle trudno mieć odbiornik płakać z bólu.

Przesuń w dół w kierunku podstawy szyi. Nadal w ruchu kołowego z tylko wyciągnięcie ręki. Po osiągnięciu podstawy szyi, przenieść na zewnątrz, aż twoje palce są na bokach po raz kolejny.

masować ramiona obok. Palcami w chwytając ruchu. Należy to zrobić z obu rąk. Pamiętaj, aby masować tylko mięsień barku, a nie na tarczy. Kontynuuj, aby przejść z powrotem i czwarty na całym obszarze mięśni.

Powtórz kroki od 1 do 5, dopóki nie są całkowicie zrelaksowany i ich mięśnie są luźne.

Wskazówki

  • Czas potrzebny do uzyskania pomyślnego masażu zależy od mięśni i strony odbierającej. Jeżeli mają dość ważne jest, aby zatrzymać natychmiast. Jeśli mięśnie są nadal napięte, nadal masować ramiona, chyba że poprosi, aby zatrzymać.
  • Istnieje kilka punktów ciśnienia w okolicy szyi i barku. Pamiętaj, aby nacisnąć mocno, ale nie twarde. Można zranić odbiornik.