Digidexo.com

Owulacja Kalendarz ciąży

Korzystanie z kalendarza owulacji może być cennym narzędziem w pomaganiu większości par wskazać dni płodne i osiągnięcia ciąży, jak tylko są gotowe, aby mieć dziecko. Kalendarz owulacji do ciąży pomaga wyjąć zgadywanie na zastanawianie się, kiedy kobieta będzie owulacja, identyfikując najlepsze dni dla pary mieć stosunek płciowy w celu uzyskania ciąży.

Ramy czasowe

Par starających się zajść w ciążę powinna mieć świadomość różnych aspektów cyklu miesiączkowego kobiety w miesiącach przed próbują wyobrazić. Informacje potrzebne do stworzenia dokładnego kalendarza owulacji dla ciąży obejmuje średnią długość cyklu menstruacyjnego, średnia długość fazy lutealnej cyklu miesiączkowego i na początku termin każdego okresu. Po para ma zapis informacji mogą zacząć rozumieć ogólne dynamika cyklu menstruacyjnego i będą lepiej przygotowani do wystąpienia z kalendarza owulacji.

Funkcja

Kalendarz owulacji wykorzystuje informacje na podstawie poprzednich cykli menstruacyjnych kobiecych i przewiduje owulację, dni płodne i daty terminu tego cyklu. Pary mogą wykorzystywać dane z kalendarza owulacji optymalnie limit czasu współżycia w celu osiągnięcia ciąży.

Cechy

Pary mogą tworzyć kalendarz owulacji na papierze, ale dużo łatwiej jest korzystać z wielu internetowych kalkulatorów kalendarza owulacji. Te owulację kalendarzy jest wolny i zwykle tylko wymaga od użytkownika wprowadzenia informacji, takich jak data rozpoczęcia ostatniego cyklu miesiączkowego, średnia długość cyklu menstruacyjnego oraz średnią długość fazy lutealnej cyklu miesiączkowego. Informacje te są następnie wykorzystywane do mapy z kalendarza owulacji za ten miesiąc, w tym przewidywanego terminu owulacji, daty wokół owulacji, które również mogą być dni płodne, a data rozpoczęcia kobiety następnym okresie nie powinna ona wyobrazić .

Korzyści

Kobiety generalnie owulacja gdzieś pomiędzy 11 i 21 dni od ich cyklu menstruacyjnego i fazy lutealnej jest nazwą dla dni między owulacją a rozpoczęciem następnego okresu. Kalendarz owulacji do ciąży jest przydatnym narzędziem, ponieważ trwa każdej kobiecie niepowtarzalny cykl i czyni spersonalizowanych przewidywania owulacji w oparciu o te informacje. Wiele kobiet może pomyśleć, że owulacja się 14 dnia cyklu, ponieważ jest to termin owulacji do "typowego" 28-dniowego cyklu, ale niewiele kobiet ma ten standardowy cykl menstruacyjny. To nieporozumienie może prowadzić do słabo czasowym stosunku do poczęcia. Kobiety, które nie mają typowych cykli może wprowadzić własne informacje cyklu stworzenia kalendarza owulacji do ciąży, która odzwierciedla ich cyklu i przyczyni się do zwiększenia ich szans na ciążę.

Rozważania

Chociaż kalendarz owulacji może być użytecznym narzędziem w ustalaniu owulacji i dni płodne, kobiety mogą zidentyfikować tylko szacunkowe daty oparte off średniej z poprzednich cykli. Kobiety z bardzo różnych cyklach nie może skorzystać z kalendarza owulacji, ponieważ ich daty owulacji mogą być bardzo różne od cyklu do cyklu. Jednakże fazy lutealnej, występujące pomiędzy owulacji i rozpoczęciem następnego okresu jest zazwyczaj samo w każdym cyklu jajeczkowania, pomimo odchyleń, a więc w przypadku kobiet można określić długość fazy lutealnej (zwykle od temperatury lub śluzu wykresów) mogą wciąż dostatecznie dokładne obliczenie kalendarz owulacji.