Digidexo.com

Naciągnięty ścięgna ćwiczenia dla

Napięte ścięgno wpływa na mięśnie tyłu górną część nogi. Mięsień dwugłowy uda, a półbłoniasty półścięgnistego mięśnie tworzą ścięgno i staną się napięte, jeśli są zbyt rozciągnięte lub podarte w trakcie aktywności fizycznej. Są ćwiczenia, które możesz zrobić podczas procesu odzyskiwania, aby pomóc leczyć ścięgno, jak również, aby zapobiec w przyszłości szkody.

Wytyczne

Porozmawiaj z lekarzem, jeśli uważasz, że masz napięte ścięgno. Lekarz może określić stopień odkształcenia jak również przepisać leki przeciwzapalne, jak to konieczne. Pamiętaj, aby wdrożyć RICE z szczepu. Połóż napięte ścięgno, stosuje lodzie przez 15 minut na raz, użyj szmatki kompresji i trzymać nogę na wzniesieniu. Celem jest, aby zmniejszyć obrzęk i zminimalizować czas odzyskiwania.

Postęp poprzez ćwiczenia jak Twoje napięte toleruje ścięgno. Jeśli czujesz ból lub pogorszenie szczepu, należy natychmiast przerwać ćwiczenie. Rozpocząć ćwiczenia raz opuchlizna zaczęła zmniejszyć i można położyć nacisk na mięśnie napięte. Podgrzewać Naciągnięcie mięśnia udowego przed ćwiczeniami, aby zwiększyć przepływ krwi.

Ćwiczenia rozciągające ścięgno

Wdrożenie rozciąganie jak Twój odzyskiwania ścięgno pozwala. Wykonywać te ruchy dwa do trzech razy dziennie.

Stojąc ścięgno zasięg: Połóż napięte ścięgno na powierzchni, która jest w przybliżeniu talii wysokiej. Utrzymać zdrową nogę na ziemi, aby wspierać swoje ciało. Trzymaj plecy prosto i zginać się w pasie w kierunku stóp. Nie zginaj dalej niż Twój ścięgno pozwoli. Staraj się, aby kolano prosto podczas ćwiczeń.

Siedzą ścięgno zasięg: Usiądź na ziemi obiema nogami na wprost ciała tak, że Twoje nogi są wzruszające. Osiągnąć w kierunku nogi rękami. Zatrzyma się, gdy poczujesz napięcie w ścięgna. Jeśli czujesz ból, nie rozciągnąć tak daleko.

Siedzą odcinek ścięgno: Usiądź z obu nóg do boków ciała. To będzie niemal pozycji podziału. Usiądź prosto, zginać się w pasie i rozciąga się do przodu. Być może trzeba tylko zginać w pasie niewielką ilość, aby poczuć rozciągnięcie. Większą elastyczność, trzeba używać rąk, by dotrzeć dalej od ciała.

Ćwiczenia ścięgno Wzmocnienie

Zawsze rozciągnąć przed i po ćwiczeniach wzmacniających ścięgno udowe. Zacznij od wykonywania tych ćwiczeń co drugi dzień.

Rozszerzenia kolan: To podstawowe ćwiczenia, aby przywrócić ruch na ścięgno podkolanowe. Usiądź na krześle, które pozwala stopom dotknąć ziemi. Powoli podnieść rannego nogę do pozycji prostej. Nie podnoś nogi wyżej niż ścięgno może tolerować i uniknąć na tym stanowisku.

Rozszerzenia nóg: Usiądź na ławce lub krześle. Przywiąż jeden koniec taśmy oporu wokół kostki. Przywiąż drugi koniec wokół słupa lub belki, który jest wytrzymały. Start z nogi prosto przed ciała. Wyciągnij kostkę w kierunku ciała i zegnij kolana. Kostka jesteś ciągnąc w powinna zbliżyć się do ziemi obok swojej ustabilizowanej nodze.

Loki ścięgno: Stań przed stole z nogami rozstawionymi na szerokość barków. Powoli zegnij kolana rysunek piętę w stronę tyłu. Wykonać ten ruch bez ciężarów w domu w pierwszej kolejności. Dodaj ciężarów jak mięśnia zaczyna się goić.