Digidexo.com

Środki zaradcze hemoroidalnej

Hemoroidy są opuchnięte, bolesne żył, które mogą znajdować się wewnątrz lub na zewnątrz w zależności od nasilenia. Zazwyczaj są one wywołane przez zaparcia, który wysiłku przy wypróżnieniu, a także występować w czasie ciąży. Niektóre objawy to świąd, obrzęk i podrażnienie. Jeśli hemoroidy jest ciężka, należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pomocy profesjonalnej. Hemoroidów o niskiej lub łagodnym dyskomfortem wiele over-the-counter kremy i czopki, które są skuteczne w łagodzeniu objawów.

Hemoroidalnej Kremy i czopki

Choć nieco niechlujny, kremy hemoroidalnej zawierające hydrokortyzon są skuteczne w łagodzeniu swędzenie i obrzęk. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy dokładnie oczyścić skażone miejsce i zastosować kwotę bilon wielkości kremu do okolicy trzy do czterech razy dziennie, aż hemoroidy ustępuje. Jeśli krem ​​powoduje dyskomfort, należy oczyścić powierzchnię i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Hemoroidalnej czopki działają tak samo dobrze i są łatwiejsze w użyciu niż kremy. Po wypróżnieniu i gruntownego czyszczenia, wyjąć czopek z opakowania i włóż ją do odbytu. Czopki powinny być wstawione trzy do czterech razy dziennie, aż objawy ustępują.

Ciepłej wody i lodu Pakiety

Moczenie w ciepłej wodzie można zmniejszyć objawy spęcznionej hemoroidów po zakończeniu kilku razy dziennie. Przyłożenie lodu bezpośrednio na hemoroidy mogą również zmniejszyć obrzęk. Aby złagodzić ból, weź aspirynę lub Tylenol.

Skonsultować się z lekarzem

Zgodnie z Mayo Clinic, lekarz może wykorzystać pasmo sporów gumową. Ta procedura obejmuje umieszczenie gumki wokół podstawy wewnętrznego hemoroidy w celu odcięcia przepływu. Hemoroidy odpadnie w ciągu dwóch do czterech dni po procedury. Te gumki może być niewygodne, a jeśli występuje krwawienie skontaktować się z lekarzem.