Digidexo.com

Jak uzyskać ubezpieczenie zdrowotne indywidualne Zasady dla dziecka

Nowonarodzone dziecko wymaga dodatkowej opieki medycznej w ciągu pierwszych kilku lat życia, w celu pokrycia wysokich kosztów leczenia, ubezpieczenie zdrowotne dla niemowląt powinny być zakupione. Według InsuranceAgents.com, niemowlę ubezpieczenie zdrowotne równoważy nie tylko koszty opieki medycznej, ale zapewnia doskonałą opiekę i uwagę, daje rodzicom pewność prowadzenia opieki medycznej dla ich dziecka bez obaw o koszty, a maksymalizować potencjał zdrowia dziecka. Trzy sposoby uzyskania ubezpieczenia zdrowotne dla niemowląt są przez pracodawców planów sponsorowanych, prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych lub pomocy państwa.

Instrukcje

Kroki w celu uzyskania niemowlęcia Zdrowie polisy ubezpieczeniowej

Sprawdź istniejące ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli obecnie na planie grupy pracodawców oparte, zapytaj, czy możesz dodać dziecko do planu. Plany te często są niedrogie i oferują kompleksową ochronę.

Zakup prywatny plan dla Twojego dziecka, jeśli Twój pracodawca nie oferuje ubezpieczenie zdrowotne, lub jeśli masz już prywatną planu, sprawdź, czy możesz dodać nowego członka rodziny. To jest często tańsze, aby rozpocząć nową politykę niż dodanie nowego członka rodziny do istniejącego planu, zgodnie z indywidualnymi-Zdrowie-Plans.com, więc porównania lokalnych stawek wyszukiwanie planu z najbardziej zasięgu.

Uzyskaj pomoc poprzez Medicaid lub CHIP (plac Program Ubezpieczenia Zdrowotnego), jeśli nie są w stanie sobie pozwolić na ubezpieczenie zdrowotne na rynku prywatnym. Według InsureKidsNow.gov, każdego państwa Medicaid i programów CHIP różnić, ale generalnie, dzieci w rodzinach, które składają się na 44,500 dolarów rocznie (dla czteroosobowej rodziny) są uprawnione, a programy obejmują wszystkie podstawowe potrzeby zdrowotne dziecka.

Wskazówki

  • Dokładnie rozważyć poszczególne opcje polityczne dziecka, i upewnić się, który wybierzesz, jest jak najpełniejsze, w tym zasięgu szczepień i wizyt dobrze dla dzieci. Należy także sprawdzić specyficzne wymagania aplikacji polisy do upewnij się, że zgodnie z zasadami i polityka wchodzi w życie szybko.