Digidexo.com

Acephalgic Migrena Leczenie Opcje

Acephalgic migrena jest również znany jako "cichego migreną" i odnosi się do ataku migreny bez bólu głowy. Migreny mają cztery potencjalne fazy: prodome, aura, ból głowy i postdrome. Każdy inny atak migreny i nie powinny obejmować wszystkie fazy. Leczenie acephalgic migreny jest zgodne z innymi rodzajami migreny z de-nacisk na leczenie ból głowy.

Acephalgic Migreny

Każdy migrena atak jest wyjątkowy i może obejmować różne fazy i objawy. Acephalgic migreny odnoszą się do ataków migreny bez fazy bólu głowy. Każdy rodzaj migreny może być acephalgic migrena i zabiegi są zgodne z migreny bóle głowy. Główną różnicą jest to, że nie jest nacisk na ból głowy, ponieważ objawy nie występuje.

Podobnie jak w przypadku wszystkich migreny istnieje żaden test diagnostyczny w celu potwierdzenia acephalgic migreny. Oceny objawów i historii osobistej i rodzinnej pacjenta są jedyną metodą wyprowadzić choroby migreny. Zaburzenia napadowe należy rozważyć w przypadku, objawem jest wpływ świadomości.

Migreny są traktowane, próbując złagodzić objawy. Z acephalgic migreny, gdyż nie ma głowy, inne objawy są brane pod uwagę. Leki obejmują niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), leki anty-nudności, Mildrin i ergotamines.

Mildrin zwęża naczynia krwionośne poszerzonej zgodnych z migreną, jak i relaksuje ciało. NLPZ przeciwbólowych i podwyższoną temperaturę. W wyższych dawkach zmniejsza się stan zapalny. Ergotamines zawęzić również naczynia krwionośne.

Przyczyny migreny nie są jasne, więc leczenie zapobiegawcze nie istnieje. Jednakże, jeśli objawy są zarządzane atak może być mniej traumatyczne.