Digidexo.com

Migrena Medycyna Side Effects

Leki na migrenę są na receptę i bez recepty leki ukierunkowane na leczeniu przykrych objawów migrenowy ból głowy. Leki przeciw migrenie mogą być stosowane w leczeniu i wyeliminować objawy bólu głowy migrenowy lub zapobiec występowaniu symptomów.

Objawy migreny

Wiele osób, które cierpią objawy migreny doświadczenie związane przed bólem głowy migrena faktycznie zaczyna. Takie objawy to nudności, zawroty głowy, wymioty, nadwrażliwość na światło i dźwięk, pulsujący w małym obszarze głowy i objawów, że wiele opisać jako uczucie drętwienia wokół zatok, które powodują zaburzenia widzenia i rozmazania. Niektórzy chorzy nie doznają żadnych objawów, ale natychmiast zacznie doświadczać wszystkie bolesne objawy migrenowy ból głowy na raz.

Leki na migrenę

Istnieje wiele leków na receptę dla migreny bóle głowy i kilka leków bez recepty. Tylenol, Excedrin i Advil oferują własne marki bez recepty leki na migrenę mają na celu pomóc w obecnych objawów migreny ból głowy. Istnieje receptę dawki wytrzymałości acetaminofenu, kofeiny i ibuprofens do stosowania w leczeniu migreny, jak również. Leki na receptę dla migreny obejmują takie leki markowe jak Imitrex, Treximet, Topamax, Maxalt i Relpax między innymi.

Recepta Migrena Medycyna Side Effects

Nudności, rozstrój żołądka, wrzody żołądka i są częste działania niepożądane leków na receptę migreny. Inne skutki uboczne leków na receptę migreny, które powinny być natychmiast zgłaszane do opieki zdrowotnej dostawcą obejmuje: mrowienie lub zdrętwienie twarzy, zawroty głowy i problemy z chodzeniem, skrajne wyczerpanie, nieregularne lub szybkie bicie serca, uczucie ciężkości lub ciśnienia w klatce piersiowej i napady, Wśród innych działań niepożądanych. Te działania niepożądane są wspólne dla wszystkich leków na receptę migreny.

Migrena bez recepty Medycyna Side Effects

Najczęstsze skutki uboczne leków bez recepty migreny, które nie muszą być zgłaszane, jeśli nie utrzymują się lub stają się gorsze są kontynuacją ból głowy, nudności, wymioty, biegunka, oddawanie moczu niepokoi i problemy ze snem. Skutki uboczne leków bez recepty, które powinny być na migrenę zgłaszane do lekarza jak najszybciej, to problemy z oddychaniem, ból i kłopoty z przełykaniem, zmęczenie, gorączka, wysypki skórne, przebarwienia oczu i ból gardła.

Rozważania

Zarówno na receptę i bez recepty, leki przeciwmigrenowe mieć możliwość wystąpienia niekorzystnych działań niepożądanych, jeżeli są stosowane w połączeniu z określonymi innymi lekami. Konsultacji z lekarzem o swoich lekach i możliwych interakcji z lekami na migrenę wcześniej może pomóc znaleźć szybszą ulgę, gdy zaczyna ból głowy migrena.