Digidexo.com

Jak rozpoznać przykurcze

Istnieje kilka różnych typów przykurczów. Objawy obejmują zaostrzenie skóry, mięśni, więzadeł, ścięgien lub wspólnych obszarach, które uniemożliwiają normalną aktywność i ruch. Blizny i brak mięśni lub wspólnego korzystania z bezczynności lub unieruchomienia są najczęstsze przyczyny tego stanu. Nieleczone, niektóre rodzaje przykurczy może spowodować deformacje.

Instrukcje

Sprawdzić objawami bólu, które nie poprawiają lub odchodzą z odpoczynku lub leków przeciwbólowych. W ten pogarsza się w czasie, a jeśli ciśnienie nadal nie będzie zmniejszenie odczuwania oraz osłabienia i blada.

Sprawdź historię swojej rodziny z lekarzem. Dziedziczne zaburzenia, takie jak dystrofia mięśni, można prowadzić w takich warunkach.

Zobacz lekarza lub fizykoterapeuty profesjonalnego opinii. Jest wiele pytań, lekarz może zalecić, aby pomóc mu w rozpoznawaniu przyczyn i rodzaju firmy przykurczów.

Zmierz ilość wspólnym projektem. Pracownicy służby zdrowia ręcznie sprawdzić i zmierzyć mobilności z serią ćwiczeń przeznaczonych do tego celu.

Diagnozowanie te przykurcze przez X-ray. Widoczny spadek ilości wspólnej przestrzeni może wskazywać na ścisłą i zakontraktowaną stawu.

leczeniu niektórych rodzajów przykurczów z fizykoterapii, szelki lub operacji.

Wskazówki

  • Częste zmiany pozycji są konieczne w celu zapobiegania przykurczy.
  • Aktywnie korzysta z mięśni i stawów codziennie.
  • Wczesne rozpoznanie i leczenie jest bardzo ważne.