Digidexo.com

Najlepsze naturalne Leczenie przepuklina dysku Szyjki Macicy

Przepuklina dysku szyjnego może prowadzić do drażniący ból szyi. Jednakże, podczas gdy niektóre poważne przypadki wymagają operacji, aby poprawić, większość można leczyć na własną rękę z małą pomocą.

Czym jest Disc Przepuklina?

Przepuklina dysku jest rozdarcie w podszewce kręgosłupa, który pozwala niektóre z miękkiego materiału, który znajduje się między kręgami wypaść, często powodując obrzęk i ból.

Gdzie znajdują się dyski szyjki macicy?

Tarcze szyjki biegnie od podstawy czaszki do szyjki. Tak więc, przepuklina dysku szyjnego powoduje ból w tylnej części czaszki, szyi i barku, prawdopodobnie promieniujący w dół ramiona do rąk.

Rokowanie

Około 3/4 wszystkich przypadków przepukliny dysków leczyć w około sześć tygodni bez konieczności poważnego traktowania.

Naturalnych metod leczenia

Ilość zabiegów może być stosowany na przepuklinę płyty. Unieruchomienie i zastosowanie paska podtrzymującego utrzymać kręgów odpowiednio wyrównane może dostarczyć ulgę i fizykoterapia i masa może być również stosowane do zwalczania bólu i obrzęku. Zastosowanie ziół anty-zapalne takie jak lukrecja imbiru i mogą zapewnić korzyści.

Kiedy się na operację

Operacja powinna być stosowana tylko wtedy, gdy inne metody nie udało się złagodzić ból i leczyć płytę. Jeżeli ból towarzyszy oznak neurologicznych problemów, takich jak osłabienie natychmiastowe operacja może być konieczne.