Digidexo.com

O Urazy mięśni

Urazy mięśni, są ogólnie określane mianem napięcia mięśni i trzy stopnie nasilenia, podobnie jak oparzenia. Większość szczepów mięśni nie są poważne i nie wymagają pomocy medycznej. Jak w przypadku wszystkich urazów, ważne jest, aby zrozumieć, jak następuje szkody, jakie metody są potrzebne, aby leczyć zranienia i jak zapobiec ponownemu szkody. W razie wątpliwości o tym, jak złe szczep jest skorzystać z pomocy lekarskiej.

Defintion

Urazy mięśni są szczepy mięśni. Szczepy są łzy w mięśni lub ścięgien, które łączą je z kości. Szczep ten jest wynikiem siłą rozciągania mięśni poza jego pojemności. Kiedy wyminął jej granic, włókna mięśniowe zerwie, czasem trochę lub całkowicie.

Objawy

Szczepy mięśni są bolesne. Ból może być "normalne" jak ból czułem po wyczerpującym treningu lub masy tak poważne, że mięsień jest pulsujący ból, nawet w stanie spoczynku. Napięte mięśnie mają problem łożyska wagi i zmniejszenia stabilności stawów wokół nich, co zwiększa ryzyko uszkodzenia stawów. Zasinienie lub zaczerwienienie może pojawić się i, w skrajnych przypadkach, może pękać skóra z nacięciami.

Nasilenie

Trzy stopnie szczepów wahają się od pierwszego stopnia przez trzeciego stopnia. Szczepy pierwszego stopnia są drobne łzy, które występują przez trakcie normalnego forsownych ćwiczeń w kilku włókna mięśniowe, zostają uszkodzone. Szczepy drugiego stopnia mają więcej włókien mięśniowych uszkodzonych z większej zlokalizowanego łza. Szczep trzeciego stopnia jest najbardziej nasilone i obejmuje pełną pęknięcia mięśnia zerwanie jej w miejscu rozerwania.

Leczenie

Lód jest pierwszą rzeczą, aby zastosować się do szczepu. To powinno być wykonane natychmiast, aby zmniejszyć krwawienie mięśni i obrzęk utrzymać na minimalnym poziomie. Mięśni powinny być utrzymywane w pozycji rozciągniętej, ale nie nadmierne, stosując lód w celu zmniejszenia obrzęku. Podczas spęcznienia ustąpi, ciepło może być połączony z lodem w odstępach czasu w ciągu dnia. Akronim nazywa CENA najlepiej opisuje leczenie: ochrona, odpoczynek, lód, kompresji i elewacji. Mięśnie potrzebują odpoczynku, aby naprawić się. Działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe mogą być stosowane w celu zmniejszenia obrzęku i bólu. Jeśli mięśnie nie mogą być wykorzystane w całości lub obrzęk nie zaczną ustępować w ciągu 24 godzin, zgłosić się do lekarza.

Pevention

Najlepszym sposobem, aby uniknąć skręcenia mięśni jest regularnie rozciągać. Codzienne rozciąganie utrzymuje mięśnie zwinny i powięzi otaczającej je osłonie elastycznej. Pamiętaj, aby rozciągnąć przed rozpoczęciem ćwiczeń, aby przygotować mięśnie do wytężonej działalności, i rozgrzać mięśnie powoli przed rygorystycznych procedur wykonywania.