Digidexo.com

Wskazówki, które pomogą zajść w ciążę

Pary, którzy chcą zajść w ciążę, często myślę, że po prostu angażując się często w stosunku płciowego powinno załatwić sprawę. Choć pracuje dla wielu, inni potrzebują dodatkowej pomocy z zajściem w ciążę. Uzbrojeni w wiedzę i informacje, wiele par może zastosować następujące metody zajścia w ciążę w ciągu roku.

Styl życia

Zastanów się do Twojego stylu życia. Pary, którzy chcą zajść w ciążę, powinna powstrzymać się od alkoholu i tytoniu. Aktywność fizyczna powinna być podstawą w swoim stylu życia, jednak ludzie powinni unikać obcisłe spodnie dopasowane i bielizny, a także długie przejażdżki rowerowe. Obie strony powinny utrzymać zdrową wagę i być spożywanie zdrowych, diety żywieniowej. Obie strony powinny podjąć multiwitamina z kobieta upewniając się, że jej ma zarówno żelazo i kwas foliowy zawarty w tabletce.

Owulacja

Oglądając jej cykl powinien być ważną częścią rutynowych każdej kobiety. Ona powinna wykorzystać swój kalendarz i śluzu szyjkowego produkcję do obliczenia jej najbardziej płodne dni. Przeciętna kobieta ovulates w środku jej cyklu, zwykle 14 dnia pierwszego dnia jej okres rozpoczyna się w pierwszym dniu miesiączki. Jej śluzu szyjkowego będzie gęsty i biały podczas owulacji. Zwykle jest to zauważone przez zmiany absolutorium pozostawionych na bieliźnie.

Dodatkowo, kobieta może zauważyć jej płodności w oparciu o jej podstawowej temperatury ciała. Codziennie rano, przed wstanie z łóżka, wziąć odpoczynek lub podstawowej temperatury ciała. Upewnij się, że wykres go codziennie. Podczas owulacji temperatura ciała wzrośnie nieznacznie, czasem zaledwie stopnia. Jednakże, jesteś najbardziej płodna dwa dni przed wzrostem temperatury. Wzrost temperatury utrzymuje się przez trzy dni. Monitorowanie tego co miesiąc przyczyni się do lepszego przewidywania swój owulacji w nadchodzącym miesiącu.

Jeśli okaże się wykresów zbyt skomplikowane, zestawy przewidywania owulacji można kupić. Zestawy te wymagają jednak bardzo dokładne, ukierunkowane stosunków seksualnych do czasu koncepcja dokładnie. Może to proces bardzo kliniczne.

Stosunek płciowy może okazać się skuteczne w zapłodnienia do pięciu dni przed owulacją. Częstotliwości nie jest tak ważny jak zdrowe, realną spermy. Postaraj się mieć stosunek seksualny dwa do trzech razy w tygodniu, a co najmniej raz dziennie prowadzącej do owulacji. Zwiększenie częstości, jednak zmniejszy liczbę plemników u mężczyzn. Nie jest to problemem dla wielu ludzi, ale jeśli męskiej posiada niską liczbę plemników Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę.

Kiedy szukać pomocy

Szukać pomocy u lekarza, jeśli próbowali bezskutecznie przez cały rok, aby zajść w ciążę. Para w wieku poniżej 35 lat powinny być skuteczne w ciąży w ciągu pełnego roku próby. Para w wieku powyżej 35 lat powinni szukać pomocy u lekarza po 6 miesiącach nieudane próby.