Digidexo.com

Jak wybrać powięzi podeszwy butów

Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest bolesne, ale wspólne dolegliwość, która dotyka wielu. Nazywany czasami ostrogi pięty ostroga pięty albo zespół, rozcięgna podeszwowego powoduje silny ból w pięcie. Ponieważ rozcięgna podeszwowego jest zapalenie tkanki nośnej łuku stopy, odpowiednie buty są ważne w leczeniu i zapobieganiu tym zespołem. Wybierając odpowiednie buty, które pomogą z tym bolesnym stanie może być ważnym krokiem na drodze do odzyskania.

Instrukcje

twoja noga wielkości. To ważne, że masz na sobie buty odpowiednie wielkości, zarówno w leczeniu i zapobieganiu zapalenie powięzi podeszwy. Buty, które są zbyt małe, w rzeczywistości może powodować zapalenie powięzi podeszwy.

Upewnij się, że zagięcia buta w prawidłowej pozycji. Dla odpowiedniego wsparcia podczas chodzenia, Twój but powinien zginać na śródstopie, gdy nacisnąć obszar toe buta wspierając piętę. Jeśli pochyla się dalej z powrotem w kierunku pięty, nie może skutecznie wspierać stopę.

Upewnij się, że but łączy się z pięty. Nosić tylko sandały, czy mają pasek, który przywiązuje do pięty i uniknąć klapki, otworzyć z powrotem buty lub kapcie.

Sprawdzić buty z miękkimi, elastycznymi środkowych, które absorbują wpływu swojej spaceru lub jazdy. Regularnie należy wymienić te rodzaje obuwia, aby zapewnić maksymalną amortyzację.

Rozważmy wkładki lub ortezy. Stanowią one wsparcie arch że pomoże rozcięgna podeszwowego leczyć i zapobiec dalszym szkodom i podrażnienie. Możesz również skleić swój łuk z taśmy sportowe zapewnić pewne wsparcie.