Digidexo.com

Kroki, aby zajść w ciążę

Dla wielu par niecierpliwych założyć rodzinę, zajście w ciążę nie może się dość szybko. Jak ludzie czekają już mieć dzieci, ich płodność zmniejsza się z wiekiem i pojmowania jest trudniejsze niż się spodziewali. Jeśli ty i twój partner próbuje od ponad roku, aby mieć dziecko w staromodny sposób, może być konieczne, aby podjąć jakieś dodatkowe kroki, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Instrukcje

Godzina współżycie w czasie z najbardziej płodnych kobiety czasami, zazwyczaj w połowie swojego cyklu. Nieprawidłowy czas współżycia jest często przyczyną niemożności wyobrazić, ponieważ kobieta jest płodna tylko jeden do trzech dni w miesiącu.

Sprawdź płyn szyjki macicy codziennie. Kobiety płynne zmiany szyjki macicy na całym jej cyklu. Płyn, który jest bogaty śliskie, i tym podobne w strukturze do białek jest płodna, co oznacza, że ​​plemniki mogą przetrwać dłuższe i podróży łatwiej w nim.

Monitorowanie podstawową temperaturę (rano) codziennie przez kobiety za pomocą termometru cyfrowego. Niewielki wzrost podstawowej temperatury nawet trzech lub czterech dziesiątych stopnia oznacza, że ​​owulacja miała miejsce i stosunek tuż przed lub po wzrost ten jest prawdopodobnie doprowadzić do pomyślnego poczęcia.

Monitorowanie położenia szyjki macicy kobiety, która zmienia w całym jej cyklu. Więcej, miękkie i bardziej otwarty szyjka jest płodniejsze kobieta.

mężczyzn: Zachować ostrożność, aby utrzymać liczby i ruchliwości plemników wysoki nosząc bokserki bawełniane zamiast majtek, unikanie gorących pryszniców i sauny, unikanie alkoholu i tytoniu, i zrównoważonej diety.

Mężczyźni: Unikać wytrysk poza pochwę w czasie płodnym kobiety okres do zapewnienia najwyższą liczbę plemników wprowadzanych do kobiety szyjki macicy.

Wskazówki

  • Porozmawiaj z lekarzem, aby wykluczyć jakiekolwiek fizjologiczne przyczyny niepłodności. Dla mężczyzn, powiększenie gruczołu krokowego lub niska liczba plemników może poczęciu trudne, natomiast dla kobiet, problemy owulacji lub złej jakości jaj są wspólne czynniki, które wpływają na płodność. "Przejęcie płodność" jest doskonały i czytelny zasobów na metodach świadomości płodności i zdrowia reprodukcyjnego kobiet.