Digidexo.com

Wskazówki dotyczące próbuje zajść w ciążę

W przeciwieństwie do tego, co można wierzyć, czasami ciąża jest trudne do osiągnięcia. Może to być szczególnie ważne, z pierwszej ciąży i kolejnych ciążach, jeśli masz problemy z zajściem w ciążę po raz pierwszy.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, jednak, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel. Są to wybranie daty do zaprzestania kontroli urodzeń, a zastosowanie dwóch metod śledzenia i rytmy naturalne funkcje organizmu, aby określić swoje najbardziej płodne razy.

Ustaw datę, aby zaprzestać używania kontroli urodzeń

Ty i twój partner muszą uzgodnić określony czas, aby zaprzestać wszelkich form kontroli urodzeń. Jest to szczególnie istotne, jeśli zostały z wykorzystaniem pigułki lub biorąc zastrzyki antykoncepcyjne lub za pomocą formularza wewnętrznej kontroli urodzeń, takie jak wkładki.

Jeśli masz wewnętrzną kontrolę urodzeń takich jak wkładki, trzeba będzie zaplanować czasu na urządzenie usunięte. Może to wymagać w warunkach ambulatoryjnych lub dłużej niż zwykle wizyty u lekarza.

Użyj metody objawowo-termiczna

Jeśli były za pomocą wewnętrznych lub zewnętrznych metod antykoncepcyjnych, może nigdy nie zwrócić szczególną uwagę na naturalny rytm organizmu, ponieważ odnosi się do cyklu rozrodczego. Teraz, gdy staramy się zajść w ciążę, jednak jest to bardzo cykl, który może pomóc spełnić ten cel.

Niektóre kobiety użyciu metody objawowo termiczne jako środki antykoncepcyjne. Metoda ta zależy od kobiety określające, kiedy to w jej najbardziej płodnym momencie jej cyklu i regulacji aktywności seksualnej do tego terminie.

Pierwsza część tej metody wykorzystuje swoją podstawową temperaturę ciała lub PTC. Jest to temperatura, że ​​twoje ciało jest po raz pierwszy obudzić, a to, kiedy należy go podjąć. Nie możesz dostać się z dowolnego powodu, aż miały swój BBT.

Kiedy starasz się zajść w ciążę, chcesz śledzić BBT tak, że będziesz wiedział, kiedy to wzrosła. Wzrost w BBT oznacza, że ​​owulacja wystąpiła i hormonu progesteronu zaczyna wzrastać, według epigee.org.

Jeśli próbujesz zajść w ciążę, a następnie po owulacji, gdy BBT jest jego najwyższa jest najlepszym okno możliwości. Będziemy chcieli, aby mieć częsty seks w ciągu dwóch do trzech dni, że BBT jest i zmartwychwstał.

Użyj metody śluzowych

Nie tylko zmiany zachodzą w BBT, ale w swoich wydzielin śluzu szyjki macicy, również. Tuż po okresie, wydzielina będzie bardzo lekki, jeśli w ogóle, ale produkcja wzrośnie wraz z postępem cyklu.

Jak zbliżyć się do owulacji, konsystencja zmieni i będzie obfite wydzieliny. Oni stają się cieńsze i mają lepką lub lepkie uczucie.

Jako czas dla jaj, aby faktycznie być uwalniane z jajnika zwraca bliżej, będzie ściśle śluzowej przypominają fakturę białej surowe jajko. Gdy widzisz tego, jesteś w swoim najbardziej płodnym czasie i powinno zwiększyć liczbę razy masz współżycia.

Aby być w stanie właściwie odróżnić te zmiany, trzeba czuć śluzowej palcem. Najlepszym sposobem na to jest umieszczenie palca w górę do szyjki macicy i wyciągnąć trochę śluzu. Następnie bada się i poczuć jego fakturę.