Digidexo.com

Jak zatrzymać migreny przed rozpoczęciem

O migrenę jest bolesne, nieprzyjemne doświadczenie i czasami stan wyniszczające, które mogą kolidować z jakością życia i codziennych czynności. Niektórzy ludzie je często i spędzają więcej czasu martwiąc się o tym, kiedy uderzy następny, a nie tylko żyć swoje życie. Istnieją sposoby, aby zapobiec ich jednak, zanim jeszcze rozpocznie się następny.

Instrukcje

umówić się z lekarzem. Rozmowa z lekarzem o swoich migreny, ich częstotliwości, powiązanych objawów i możliwych przyczyn jest to dobry sposób, a jej wymyślić jakieś środki zapobiegawcze i wypracować plan leczenia do ich kontrolowania. Jeśli masz wrażliwość na światło i dźwięk, zawroty głowy lub wymioty podczas migrenowy ból głowy, lekarz musi o tym wiedzieć. Istnieje kilka leków, które zostały zatwierdzone do pomocy w leczeniu migreny, takie jak te, które kontrolować wysokie ciśnienie krwi, drgawki, a nawet zapobiec antydepresyjne. Przedyskutować opcje z lekarzem tak, że można wymyślić najlepszy kierunek działania dla swojego indywidualnego przypadku.

Rysunek z Twojej migreny wywołuje. Jeśli masz częste migreny, są szanse, że jest coś w swoim środowisku, które jest ustawienie ich. Dym papierosowy, niektóre zapachy, alkohol i niektóre pokarmy mogą być wszystkie wyzwalacze. Każdy jest inny. Kiedy czujesz, że nadchodzi migreny, napisać wszystko jadłeś lub już pić tego dnia, a także każde miejsce, możesz napotkać biernego palenia lub ogromna zapachy. Czy to za każdym razem czujesz migrena nadchodzi. Porównaj swój list od migreny i zobaczyć, czy są jakieś wspólne czynniki, które były wokół każdej chwili masz migrenę; niech lekarz wiem, czy uważasz, że masz znaleźć spust.

Unikać się wyzwala. Jeśli mieli kilka migreny i prowadził dziennik wszystkiego, co było około lub zjedliśmy przed ich rozpoczęciem, a znajdziesz wspólny czynnik każdym razem, unikać za spust. Jeśli spust idzie po blacie zapachowy w centrum handlowym, unikać tego obszaru. Jeśli odwiedzić swoją ciotkę w jej domu, a ona jest nałogowym palaczem, proponuję spotkanie z nią w nonsmoking środowiska, więc nie są narażone na to. Po spędzeniu pewnego czasu starają się ustalić, co powoduje migreny, uniknąć takich sytuacji, kiedy tylko możliwe.

Dokonaj zmian w stylu życia. Jeśli odkryli, że picie szklanki czerwonego wina powoduje migreny, przestać pić go. Albo przejść do wina białego lub rumieniec, lub go uniknąć całkowicie. Brak snu i niezdrowa dieta może być także migrena wyzwalacze, więc spróbuj jeść więcej owoców i warzyw. Ustawić określony przed snem i trzymać się go. Trzymać również w regulaminowym czasie gry, aby dostać się na co dzień, nawet w weekendy. Jeśli nie są bardzo aktywne, wykonywać przez kilka minut dziennie. Nawet krótki spacer wystarczy. Pamiętaj, migreny nie muszą kontrolować swoje życie. Proste zmiany i plan leczenia może pomóc zapobiec ich na dobre.