Digidexo.com

Jakie są przyczyny Epilipsy?

Padaczka to stan, w którym u pacjenta występują napady z powodu zakłóceń w normalnym funkcjonowanie aktywności mózgu. Istnieje wiele przyczyn tego stanu, i należy zauważyć, że nie jest przyczyna może być określane lub znaleziono 75 procent chorych. Dla pozostałych pacjentów, przyczyny obejmują pewne formy choroby, uszkodzenie mózgu i zaburzenia rozwoju płodu. Oto niektóre z najczęściej występujących przyczyn padaczki.

Chemia mózgu

Osoba może rozwinąć padaczkę z nierównowagi neuroprzekaźników. Te zaburzenia równowagi są czasem odpowiedzialne za choroby psychiczne, takie jak choroby afektywnej dwubiegunowej i szaleństwa; to zależy od tego, w jaki sposób przejawia się w konkretnej jednostce. Gdy chemiczne zapobiec neuroprzekaźników z przedstawieniem impulsy elektryczne pomiędzy komórkami, to może spowodować przerwanie napadów i osoba może zostać zdiagnozowana na padaczkę.

Genetyka

Padaczka jest silnie skorelowane z dziedziczenia w wielu przypadkach. To również zostanie przypisać jednej, określonej nieprawidłowej genu w jednym lub więcej członkami rodziny, które powoduje, że organizm wytwarza nieprawidłowe ilości substancji chemicznych w ciele. Te środki chemiczne obejmują wapnia i potasu i może przyczyniać się do rozwoju choroby.

Warunki związane z

Padaczka jest często około jako skutek poważnych stanów, które na pierwszy rzut oka powiązane. Może to obejmować guza mózgu lub choroby Alzheimera, w których stan bezpośrednio wpływa na zdolność mózgu do prawidłowego działania. Udar mózgu i zawał serca są również głównymi kandydatami do powodowania padaczki, ponieważ zakłócają zdolność organizmu do przemieszczania krwi do mózgu.

Uraz głowy

Każdy rodzaj urazu mózgu mogą powodować epilepsję rozwijać. Natomiast niewielki uraz głowy stanowi jedynie bardzo małe ryzyko tworzenia stanu, bardziej poważne obrażenia ciała, który powoduje wstrząs lub obrzęk jest bardzo wiele czynników ryzyka i potencjalne przyczyny padaczki. Czasami, nawet w przypadku poważnego urazu, napady nie może pojawić się przez kilka lat.

Uraz płodu

Płód jest narażony na dużym ryzykiem, jeśli chodzi o jego rozwijającego mózgu. Jeśli matka jest sprawca narkotyków lub cierpi zakażenie jakimś czasie ciąży, może to spowodować, że rodzaj uszkodzenia rozwoju mózgu, które mogą prowadzić do padaczki. Inne czynniki ryzyka to palenie w czasie ciąży, a nawet złe odżywianie.