Digidexo.com

Dlaczego kobiety korzystają Płodność Narkotyki?

Kobiety używają narkotyków płodności, aby poprawić swoje szanse na uzyskanie ciąży. Większość kobiet ma leków na płodność zachęcić owulacji, czas cyklu kobiety, kiedy jest w stanie zajść w ciążę. W niektórych przypadkach jednak, leki na płodność może być stosowany do spowolnienia owulacji lub przedłużeniu drugiej połowy cyklu kobiecego.

Produce jajkiem

Wiele kobiet brać leki na płodność, aby pomóc ich ciała produkują zdrowe jaja, jak nie wszystkie kobiety produkują jajka co miesiąc. Jest to tak zwany cykl owulacji. Clomid i Serophene, dwa z wiodących leków na płodność, praca przez stymulowanie hormonów w mózgu. Hormony te wspierają rozwój i uwalniania jednego lub większej liczby jaj z jajników. Z jaja obecny, kobieta ma większe szanse na zajście w ciążę.

Aby zachęcić do owulacji

Leki na płodność mogą być podejmowane również zachęcić owulacji. Według owulacji-calculator.com, średni cykl menstruacyjny kobiety jest 28 dni, ale większość kobiet ma cykle, które trwają od 24 do 35 dni. Niektóre kobiety jednak tylko owulacja raz na dwa lub trzy miesiące. Nie są one konieczności cykli bezowulacyjnych; Właśnie trwa ich cykle znacznie dłużej niż zwykle. Cykle mogą być również nieregularne, trwające 28 dni jeden miesiąc i 44 następnie, na przykład. Niektóre leki na płodność mogą wieczór cyklu kobiety lub poprzez zachęcanie jej ciało, aby zakończyć cykl w ramach normalnego czasu. Clomid i Serophene są dwa z najczęstszych leków na płodność w tym niepłodności kwestii, jak również.

Stłumić owulacji

Jeżeli planowane jest kobieta w przypadkach zapłodnienia in vitro lub innego wspomaganego sposobu odtwarzania, może być konieczne powstrzymanie jej owulacji. Na przykład, jeśli kobieta ma się owulacja, ale nie będzie w stanie uczestniczyć w spotkanie, aby ją dojrzeć jaj zebranych, że można umieścić na leki do czasowego zahamowania owulacji. Jaja mogą być zbierane kilka dni później. Ten rodzaj leku może być również stosowany w przypadku pary próbuje wyobrazić zostanie oddzielony (w związku z pracą czy z innych powodów) podczas normalnej kobiecej czasie owulacji. Przykładem leku płodności, która spowalnia owulacji jest Lupron.

Na wydłużenie fazy lutealnej

Leki na płodność są brane również spowolnić drugą połowę cyklu kobiety, zwane fazy lutealnej. Według owulacji calculator.com, druga połowa cyklu jest, gdy jajko, jeśli zapłodnieniu przemieszcza się jajowody do macicy. Stamtąd osadza się do błony śluzowej macicy, która jest normalnie rzucić, gdy nie urodzajne jaj występuje. Powoduje to okres kobiety. Fazy ​​lutealnej trwa zazwyczaj 14 dni prawie wszystkich kobiet. Jeśli kobieta dostaje jej okres przed tym momencie, jaj nie miała wystarczająco dużo czasu na implantem i wysyłać sygnał dla organizmu, aby nie rzucić podszewki. Dla kobiet, które miesiączkować przed 14 dni po owulacji, płodności narkotyków może pomóc spowolnić drugą połowę cyklu. To da się zapłodnionego jaja wystarczająco dużo czasu, aby dołączyć do macicy kobiety.

Inne powody

Większość kobiet, które potrzebują leków na płodność rozpocząć je po roku (sześć miesięcy, jeśli są one w ich 30s) bezskutecznie próbuje zajść w ciążę. Jednakże, jeśli kobieta miała trudności z zajściem w ciążę w przeszłości, ona może być na receptę w ciągu miesiąca lub dwóch próbuje wyobrazić po raz drugi. Kobieta może być również wprowadzone leków płodności, czy ona przygotowuje się do oddania jajko lub stać się zastępczą matką dla kogoś innego, co oznacza, że ​​inne kobiety zapłodnione jajo zostanie wszczepiony w jej macicy, pozwalając jej nosić drugiej kobiecie dziecko do Termin i rodzić.