Digidexo.com

Jak skuteczna jest Narodziny Wahacz Implant?

Implanty antykoncepcyjne zwolnić małe ilości progesteronu, hormonu, który zapobiega owulacji i zmienia konsystencję śluzu i szyjki macicy podszewki, aby koncepcja mniej prawdopodobne. Gdy włożona prawidłowo, są one 99,5 procent skuteczności.

Ramy czasowe

Antykoncepcyjne implanty ramię są skuteczne w 24 godziny po włożeniu i trwać do trzech lat. Po trzech latach, implant musi zostać usunięte lub zastąpione, a ciąża może wystąpić kilka dni po usunięciu.

Prawidłowego stosowania

Etonogestrel wahacze urodzenia implant jest bardzo skuteczny w zapobieganiu ciąży. Dla antykoncepcyjne implanty ramię będzie najbardziej skuteczne, muszą być prawidłowo włożone i nie powiązany z interakcji leków. Implant skuteczność w puszystych kobiet nie był badany.

Interakcje

Leki, które zwiększają metabolizmu hormonów antykoncepcyjnych zmniejszać skuteczność implantów antykoncepcyjnych. Obejmują one barbiturany, ryfampicyna i ziele dziurawca, a także leki, które traktują zakażeń HIV i drożdży.

FDA Approved

Implanon, który zawiera jeden drążek i jest wielkości zapałki, został zatwierdzony przez FDA w 2006 roku pierwsza antykoncepcja implant ramię, Norplant, nie jest już dostępne.

Ostrzeżenie

Ciąż, które wystąpiły z antykoncepcyjnej ramienia implantu mają wysokie ryzyko bycia pozamaciczna. Inne zagrożenia to skrzepy krwi, torbiele jajników i nieregularne miesiączki.