Digidexo.com

Dos i niemile widziane na Jak szybko zajść w ciążę

Niektórzy ludzie nie obchodzi, jeśli mają dziecko. Inni jednak nie może się doczekać, aby zajść w ciążę. Szanse powodzenia koncepcji można poprawić dla tych osób, zwracając uwagę na kilka nakazów i zakazów związanych z ciążą.

Owulacja i Współżycie

Śledzić owulacji i seks w kilka dni przed, kiedy owulacja. Wiele kobiet po prostu nie pojąć, bo nie wiem, kiedy są najbardziej płodne (czyli, gdy są one owulację) i miss okno koncepcji okazji. Kobiety, które chcą zajść w ciążę, mogą korzystać z zestawów predykcyjne domu owulacji i metod tworzenia wykresów, aby zorientować się, kiedy owulacja w normalnym cyklu miesiączkowego. Raz kobieta ma pomysł, kiedy jest lub będzie owulacja, seks może być planowane na kilka dni przed owulacją, aby plemników jest dostępny dla jaj, gdy jest zwolniony (plemniki mogą żyć do pięciu do siedmiu dni, gdy warunki są odpowiednie ). Nie zakładaj, że jesteś "jak zegar" w odniesieniu do owulacji, jednak, ponieważ to jest bardzo rzadkie, że kobieta będzie owulacja dokładnie w tym samym czasie, w każdym cyklu miesiączkowym ze względu na zmiany hormonalne kobieta może doświadczyć.

Śluz i smary

Monitorować śluz szyjki macicy i unikać stosowania osobistych środków smarnych podczas kochania. Kobiecy śluz szyjki macicy zmienia konsystencję w czasie cyklu miesiączkowego. Podczas najbardziej płodnym okresie cyklu kobiety, śluzu szyjki macicy zwykle jest jasny i jest spójność jaja. Monitorowanie śluzu również może wskazywać na potencjalne problemy z płodnością, takich jak zakażenie, które może stworzyć środowisko, w którym plemniki nie mogą przetrwać. Poziom hormonów czasem mogą tworzyć suchość pochwy, ale smary należy unikać, jeśli starasz się zajść w ciążę, ponieważ wiele z nich zawierają składniki, które nie są przyjazne dla plemników.

Dieta i Substance Abuse

Dostać dietę razem i unikać picia, palenia czy narkotyki. Kiedy organizm kobiety jest niedobór kalorii, witamin, minerałów i składników odżywczych, ciało przechodzi w tryb samozachowawczego i zatrzymuje procesy, które uzna za niezbędne do mniej niż przeżycie. Obejmuje to procesy związane z wydaniem jaj, dlatego kobiety, które czasami mają dieta poważnie nieregularne lub zanikają. Może to spowodować trudne do przewidzenia owulacji, co sprawia, że ​​trudno jest mieć stosunek do poczęcia w odpowiednim czasie. Ponadto, nawet jeśli kobieta zajdzie w ciążę ze złej diety, picia, palenia, czyli leków zwiększa szanse, że problemy mogą wyniknąć po zapłodnieniu (np, wady wrodzone), które może zakończyć się w ciele kobiety odrzucenia ciąży.