Digidexo.com

Migrena leki homeopatyczne

Migrena jest silny ból głowy, który niesie ze sobą objawów choroby, a także nadwrażliwość na światło i dźwięk. Mogą one trwać kilka godzin, a czasem dni. Wiele osób cierpiących wymagają leków na receptę, aby pomóc migreny, ale są leki homeopatyczne, które mogą pomóc migreny lub przynajmniej złagodzić niektóre objawy. Ponieważ każdy środek nie działa sama dla wszystkich, znalezienie odpowiedniego środka domu może czasami być wyzwaniem.

Ruch

Od wykonywania może uwolnić endorfiny, która jest naturalnym środkiem przeciwbólowym organizmu, jest to dobry pomysł, aby wybrać się na spacer, aby zobaczyć, czy to pomoże na migrenę. Innym rozwiązaniem byłoby odpocząć lub skorzystać z masażu. Medytacja jest doskonałą formą relaksu. O masażu wykonywane na szyi lub ramion, aby pomóc zrelaksować napięte mięśnie mogą złagodzić ból migrenowy.

Kofeina

Kofeina znany jako środek wzmacniający dla złagodzenia bólu, jak również zwężenie naczyń krwionośnych, a zatem można je stosować w celu złagodzenia niektórych bólu spowodowanego z migreną. Picie kawy lub jedzenia trochę czekolady to świetny sposób, aby uzyskać pewne szybkie kofeinę.

Unikanie

Prowadzenie dziennika żywności jest świetny sposób, aby wyeliminować wszelkie pokarmy, które mogą spowodować lub wywołać migrenę. Niektórzy ludzie mają alergie pokarmowe, które powodują migreny, podczas gdy inni mogą nie mieć jedzenie powoduje ból głowy w ogóle. Ponadto, wyeliminowanie określonego pożywienia nie mogą utrzymać od osoby posiadające migreny, ale mogą obniżyć intensywność jak głównym głowy będzie. Dlatego, prowadzenia listy, co jesz i kiedy może pomóc w podjęciu decyzji, czy dana żywność jest przyczyną tych bólów głowy.

Schłodzeniu

Umawiające się naczyń krwionośnych w głowie jest częstym sposobem, aby pomóc z niektórymi z bólu spowodowanego z migreną. Można to zrobić z zimnymi pras umieszczonych na skórze głowy lub biorąc zimny prysznic.

Suplementy

Istnieje wiele różnych ziołowych suplementów, które mogą pomóc złagodzić ból migreny. Mimo, że badania nie wykazała tych dodatków do pracy, wielu ludzi wierzy, i używać ich religijnie, gdy mają migreny. Belladonny jest dodatek często stosowane podczas migreny jest usytuowany z tyłu głowy lub światło i dźwięk jest głównym objawem z bólem. Bryonia stosuje migreny umieszczone za oczu. Migreny znajdujących się na prawej stronie głowicy, Natrum muriaticum rozpuszcza, i migrenę z lewej strony, Lachesis wykonaniu. Jednak jest to zawsze najlepiej sprawdzić z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.