Digidexo.com

Jak czytać odpowiedzi Owulacja Kit

Zestawy przewidywania owulacji pomiaru hormonu w organizmie kobiety zwanej hormon luteinizujący lub LH. Według Megan Clarke z PeeOnAStick.com, hormonu LH 12 do 36 godzin przed jajnika będzie wyjąć jajko podczas owulacji. Używanie akumulatorów może pomóc w pary, aby pomóc w czasie współżycia spermy spotkać jaj. Amerykański College Położnictwa i Ginekologii w "stanie ciąża i dziecko", że jajo przetrwa do mniej niż 24 godziny po jego zwolnieniu. To musi być zapłodnione, zanim umrze. Owulacja zestawy predykcyjne pomóc w określeniu, kiedy nastąpi owulacja; Jednak wyniki mogą być mylące do interpretacji.

Instrukcje

Ustaw zegar, aby powrócić do zapoznania się z testu. Może potrwać kilka minut LH reaguje z paskiem przeciwciała uzyskując wynik. Badanie należy czytać w terminie określonym w instrukcji wyniki ważność. Według Megan Clarke, odpowiedź dip myśliwskie należy odczytać w ciągu ośmiu minut. Badanie średnich strumień może być odczytany przez okres do jednej godziny.

Odszukaj przewód sterujący, który był pierwszą linią, która została opracowana po moczu stosowane do kija. Będzie to z prawej strony okna najdalej od knota.

Znajdź linię testową, która była wolniej rozwijających się linii, które pojawiły się po moczu nałożono na patyku. Będzie to z lewej strony: knot boczne moczem jest włączony.

Ocenić ciemność dwóch linii. Jeśli linia testowa jest ciemny lub ciemniejszy niż przewód sterujący, który jest uważany za pozytywny wynik testu i będzie owulacja w ciągu 36 godzin. Jeżeli linia testowa jest lżejszy niż linia sterowania zbliżającym owulacji nie został jeszcze wykryty lub może już nastąpiło. Jeśli linia testowa jest w połowie ciemne i pół światła, test ponownie za kilka godzin lub skontaktować się z obsługą klienta w celu ustalenia, czy pół-pozytywne jest to, dodatni lub ujemny wynik.

Wskazówki

  • Jeśli masz prawie-pozytywny test na początku dnia, test ponownie z drugim zestawem kilka godzin później i będzie prawdopodobnie złapać początek swojej LH i być w stanie go potwierdzić.
  • Badania wykonane z pierwszego porannego moczu, ponieważ mogą być niedokładne metabolizuje do moczu LH we wczesnych godzinach porannych. Zrób test w połowie rano lub później.
  • Nie używać ponownie zestawy owulacji predykcyjne, nawet jeśli ostatni wynik był ujemny. Taśma przeciwciało reaguje z moczu nie będą funkcjonalne.