Digidexo.com

Jak szybko zajść w ciążę podczas stosowania leku Clomid

Clomid jest marką dla cytrynianu klomifenu, lek na receptę, adresowanym do kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę ze względu na problemy z owulacją. Clomid jest bardzo skuteczny w pomaganiu z owulacji w tych kobiet, mimo że nie jest panaceum na wszystkie problemy z płodnością, ani nie bierze jej gwarancję uzyskanie ciąży. Ale jeśli myślisz, że to może pomóc, tutaj jest to, co trzeba zrobić, aby zwiększyć szanse na uzyskanie ciąży szybko biorąc Clomid.

Instrukcje

Odwiedź lekarza, aby omówić swoje problemy z płodnością i wykluczyć przyczyny niepłodności, które nie będą pomagali Clomid. Problemy takie jak zablokowanych jajowodów lub czynnik niepłodności męskiej nie będzie wspomagany przez Clomid; Lek jest wskazany jedynie dla kobiet, które wydają się być niepłodne z powodu problemów z owulacją. Jeśli należą do tej kategorii, lekarz zaleci Clomid.

Poczekaj na miesiączki, a następnie podjąć Clomid zgodnie z zaleceniami lekarza. Zwykle protokół obejmuje przyjmowanie leku przez pięć dni w pierwszej połowie cyklu miesiączkowego, zwykle zaczynając w dniu trzecim i piątym dniu po pierwszym dniu menstruacji. Zwiększy to szanse na owulację z planem w kobiet, które nie owulacja regularnie.

Za pomocą zestawu testowego owulacji po zakończeniu kursu z Clomid lub udać się do lekarza, aby potwierdzić, czy lek wydaje się działać. Zestaw owulacji predyktorem można kupić w większości sklepów narkotyków i dzieł wykrywania hormonów w moczu, które wskazują na rychłe owulacji.

uprawiać seks, gdy zestaw owulacji predyktorem pokazuje, że jesteś o owulacji (lub gdy lekarz mówi ci, że okaże się, że są o owulacji). Zapewni to, że plemniki są obecne w układzie rozrodczym, gdy jajo jest zwolniony. Ogólnie jest to dobry pomysł, aby mieć seks o co dwa dni od kiedy miesiączka się zakończył i aż do momentu owulacji, ponieważ zapewnia stały dopływ nasienia i badanie 2007 okazało się, że regularny seks może zwiększyć męską spermę liczy.

odczekać dwa tygodnie (czas potrzebny do zapłodnienia i implantacji występuje.) W przypadku pominięcia miesiączki, wykonać test ciążowy. Nie ma żadnych korzyści z testów przed miesiączki jest spowodowane i fałszywe negatywy są dość powszechne w badaniach wczesnych reagujących. Jeśli jesteś w ciąży, zadzwoń położnika lub położnej do rozpoczęcia opieki prenatalnej.

Wskazówki

  • Można monitorować owulację z wykresów temperatury lub systemu komputerowego monitorowania owulacji oprócz przy użyciu zestawów owulacji predykcyjne.
  • Weź Clomid tylko wtedy, gdy występują problemy z zajściem w ciążę ze względu na problemy owulacji; wiele kobiet ma Clomid, ponieważ mamy nadzieję, że bliźniaki (istnieje 10% szans na poczęcie bliźniąt po Clomid użytku.) ciąże bliźniacze przed znacznie większe ryzyko poronienia, przedwczesnego porodu i innych powikłań. Nie zamawiaj Clomid przez Internet bez recepty - wszelkie strony internetowe oferujące sprzedaż leków na receptę bez recepty działają nielegalnie i nie ma gwarancji, że wszystkie leki zamawiane z takich stron są bezpieczne i skuteczne.