Digidexo.com

Porównaj najlepsze katastrofalne Health Insurance Plans

Katastrofalne plany opieki zdrowotnej są powszechnie dostępne, i inne niż niektórych ograniczeń wcześniej istniejących warunków, prawie wszyscy, którzy mogą pozwolić sobie może się politykę. Plany te zawierają pewne różnice, jednak większość wszystkich najważniejszych punktów są takie same.
Bardzo ważne jest, aby uznać, że plany ubezpieczeniowe katastrofalne zdrowotnej dzielą się na kompleksowych planów i uzupełniających planów.

Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne katastroficzne

Są to wysokiej odliczeniu planów zdrowotnych i są znane z ich przystępności. Premia miesięczna jest niska możliwe przez wyrównaniem wysokich kwot ujemnych. Zasady są często związane w HSA lub Konta Oszczędnościowego Zdrowia, ponieważ istnieje potrzeba, aby wpłacić pieniądze na bok, aby pomóc pokryć wysokie odliczeniu, że będziesz musiał stawić czoła, gdy ubiegasz. Rachunki HSA są rachunki przed opodatkowaniem, które pozwalają gromadzić pieniądze osoby, które mogą być używane w sposób wyraźny na wydatki związane ze zdrowiem.

Miejski Katastrofalny Ubezpieczenia Zdrowotnego

Plany uzupełniające mają być dodatkiem do innych planów opieki zdrowotnej, które nie oferują wszelkiego rodzaju katastrofalnego zasięgu. Zaletą tych planów jest ich niski koszt, ponieważ nie obejmują inne opieki medycznej, że kompleksowy plan ma. Są one skierowane i skoncentrowane na konkretnych skutkach katastrofy medycznych. Ludzie, którzy lubią swoją istniejącego planu, ale nie mają katastrofalny pokrycia są głównymi kandydatami do takich uzupełniających programów.

Najlepsze plany

Najlepszym sposobem, aby porównać planów jest skontaktować się consolidator z ubezpieczeń zdrowotnych, aby można było porównać, jeden obok drugiego, z oferty kilku firm.
Oprócz comiesięcznych składek, musisz zwrócić uwagę na kwoty odliczenia, koszty wynagrodzeń i ko-ko-ubezpieczeniowych. Te stanowią bezpośrednie koszty planu ubezpieczeń zdrowotnych. Następnie, trzeba czynnikiem w dowolnej ilości, że masz zamiar odłożyć na dodatkowe koszty opieki zdrowotnej czy korzystania HSA lub własne konto oszczędnościowe.
Podejmując decyzję w sprawie tego, co plan jest najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny będzie wymagać, aby te punkty pod uwagę:

Ile składki, co płaci i koszty koasekuracja?
Można wybrać własne lekarzy i szpitali?
Są twoje szczególne warunki zdrowotne objęte planem ubezpieczeń, które bierzesz pod uwagę?
Czy Twoje obecne lekarzy w planie?
Czy masz plan dla osoby lub rodziny?
Co z wcześniej istniejących warunków? Są one objęte i jest tam, że okres oczekiwania na pokrycie zacząć?
Jak renomowanych jest firma ubezpieczeniowa oferuje plan?

Wnioski

Jeśli wziąć pod uwagę powyższe, można dokonać mądrych wyborów. Upewnij się, że zdrowy styl życia zawierać w swojej codziennej rutyny, jak również. Pomoże to utrzymać koszty w dół, też.