Digidexo.com

Jak korzystać z naturalnego progesteronu przed owulacja

Leczenie progesteronem, popularne wśród pracowników służby zdrowia alternatywnych w leczeniu objawów napięcia przedmiesiączkowego, może mieć inny korzyści: zarządzanie owulacji. Mimo, że literatura jest uboga w technice, oto jak niektórzy praktycy z powodzeniem skorzystali progesteron zawiesić owulacji - a następnie pobudzić ją do wzrostu dzietności.

Instrukcje

Uwaga: w pierwszym dniu miesiączki, i liczyć pięć dni do przodu. To, kiedy należy rozpocząć leczenie.

Zmierz swoją dzienną dawkę na podstawie zawartości progesteronu swojego kremu. Na preparat, który ma 1,6 proc progesteron masy (3 procent objętościowych), tuż pod ćwierć łyżeczki będzie zawierał kwoty docelowej. Zawiesić owulacji, od 15 do 20 mg jest idealny.

Zastosuj krem do szyi, klatki piersiowej lub ramienia wewnętrznego dla najlepszych rezultatów. To są miejsca na skórze, gdzie progesteron pochłoną najskuteczniej.

Kontynuuj stosowanie kremu z 5 do 25 dni od cyklu miesiączkowego.

Trzymaj się leczenie za dwa do trzech miesięcy, a następnie zatrzymać. Chodzi o to, że w ciągu następnego cyklu lub dwa, twoje pęcherzyki jajnika będą działać na najwyższych obrotach, aby nadrobić stracony czas - i będziesz bardziej prawdopodobne, aby wyobrazić.

Wskazówki

  • Zarówno medyczne i zdrowie społeczności alternatywne ostrożnie przeciwko używaniu syntetycznych wariantów progesteronu, jak progestagen. Ich przyczyny są różne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę i WebMD Napro z sekcji Zasoby poniżej.