Digidexo.com

Badania w planowaniu rodziny

Planowanie rodziny zazwyczaj odnosi się do ograniczenia wzrostu populacji, takich jak przy użyciu środków antykoncepcyjnych. Badania planowania rodziny mogą skupić się na różnych czynników do oceny wzrostu populacji. Środki eksploatacyjne można ocenić śmiertelność niemowląt lub procentu niskiej masy urodzeniowej urodzeń żywych. Badania mogą oceniać niskie korzyści finansowe, takie jak pomoc parom w planowaniu ich płodność zmniejszyć aborcji lub efekt taniego antykoncepcyjny zamiast aborcji.

Podstawy

Badania planowania rodziny poparły opieki prenatalnej. Badania wykazały korzyści kobiet w ciąży dokonywanie zdrowych wyborów przed, w trakcie i po ciąży. Na przykład, kobiety powinny unikać picia alkoholu, palenia papierosów i zażywania narkotyków, a także powinny zwiększyć spożycie owoców i warzyw w celu maksymalizacji zdrowia ich dziecka. Poprzez spożywanie alkoholu, kobiet w ciąży ryzyko powodowania alkoholowy zespół płodowy (FAS), na którym dzieci mogą cierpieć psychiczne, problemy behawioralne i fizyczne.

University of Chicago

Planowanie rodziny odnosi się również badania ryzyka zachowań seksualnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową. Na przykład, University of Chicago Departamentu Położnictwa i Ginekologii zawiera sekcja planowania rodziny i antykoncepcji Badań (chicagofamilyplanning.org). Sekcja prowadzi wiele badań, takich jak po porodzie Młodzieży urodzenia sterowania Study, który analizuje nastoletnich matek i czy się ponownie w ciąży. Wiele organizacji non-profit i programy rządowe finansowane promować antykoncepcyjnych lub wstrzemięźliwość chyba w wzajemnie monogamicznym związku.

Matek i dzieci Biuro Zdrowie

Matek i dzieci Biuro Zdrowie (mchb.hrsa.gov/research) prowadzi badania i oferuje dotacje na wsparcie społeczeństwa, w którym rodzina ma swoje dzieci. Biuro dystrybuuje matki i dziecka Zdrowie Zablokuj Grant na finansowanie programów państwowych, które immunizacji dzieci i noworodków ekranem. Uznaniowe przyznaje Prezydium rozszerzenie opieki pomoc, szczególnie dla rodzin o specjalnych potrzebach. Jedno z badań finansowanych z dotacji Prezydium wymaga zrozumienia zaburzeń genetycznych, takich jak anemia sierpowata czy hemofilia, do poprawy stanu zdrowia kobiet ciężarnych i ich dzieci.

University of Pittsburgh

University of Pittsburgh na rzecz Planowania Rodziny Research (institute.mwrif.org/fpr) jest finansowany głównie przez Fundację Magee-Womens. Centrum przeprowadza różne badania i zwykle rekrutuje uczestników ocenić wpływ leków antykoncepcyjnych. Na przykład, w jednym badaniu, które rozpoczął w 2009 roku wiąże się zrozumienie wpływu poprawki antykoncepcyjnej Bayer-patch w sprawie kobiet między 18 a 45 lat. Badanie będzie trwać jeden rok i ocenić poprawkę, która nie musi być brane codziennie i zawiera dwa hormony, estrogenów i progesteronu.

Biuro Spraw Populacja

Różne programy federalne finansowane istnieje, które koncentrują się na badaniach planowania rodziny i usług. Ustawa z 1970 mieszkańców Badań i Planowania Rodziny z siedzibą urzędu spraw ludności, której celem jest świadczenie usług w zakresie planowania rodziny. Na przykład, Biuro Planowania Rodziny, która jest częścią Biura Spraw społeczeństwa, zapewnia kobietom możliwości opieki w zakresie zdrowia reprodukcyjnego. Biuro Spraw populacja dystrybuowane granty badawcze do Child Trends, University of Missouri, Uniwersytecie w Utah, Georgetown University i Marquette University. Od 2008 do 2011 roku, dotacje będą wspierać badania naturalnego planowania rodziny, takie jak analiza czynników społeczno-kulturowych, które wpływają na stosowanie antykoncepcji wśród młodych afrykańskich kobiet amerykańskich i latynoskich.