Digidexo.com

Jak zapobiec zapaleniu pęcherza od kontroli urodzeń

Zapalenie pęcherza moczowego jest podrażnienie pęcherza, zgodnie z Mayo Clinic. Czasami źródłem podrażnienia zakażenie bakteryjne, zwany zakażenie dróg moczowych lub zakażenie dróg moczowych. Zapalenie pęcherza moczowego ma wiele przyczyn, które obejmują czynności seksualne i stosowanie niektórych rodzajów kontroli urodzeń. Biorąc właściwej opieki z urządzeń kontroli urodzeń, a nawet przejście do nowej formy antykoncepcji może pomóc zapobiec palący ból, który jest zgodny z zapaleniem pęcherza.

Instrukcje

Upewnij się, że membrana pasuje, jeśli korzystasz z tej formy antykoncepcji i często cierpią z powodu zapalenia pęcherza. Planowane Rodzicielstwo, że misfitted membrana może prowadzić do podrażnień, a wprowadzenie bakterii, które mogą prowadzić do infekcji. Membrana, że ​​nie jest właściwy rozmiar może również nie chroni dobrze z ciążą.

Przemyć przepony i po użyciu, aby uniknąć wzrostu bakterii, które mogą prowadzić do infekcji. Użyć łagodnego mydła i ciepłej wody. Niech powietrza urządzenie do sucha przed uruchomieniem przechowywanie w jej przypadku.

Spróbuj przełączania marek środkiem plemnikobójczym, jeśli uważasz, że to źródło swojej irytacji. Chemikalia w niektórych typach plemnikobójczy obejmują nonoksynol-9, może być szczególnie podrażnia delikatnych tkanek, co może prowadzić do wystąpienia objawów bolesne oddawanie moczu. Śledzić marek używać do sprawdzenia, czy jeden konkretny produkt łagodzi objawy.

Użyj plemnikobójcze prywatnego bez smaru w połączeniu z prezerwatyw, jeśli metoda ta bariera jest preferowany formą kontroli urodzeń. Smarowanie może złagodzić podrażnienia spowodowane przez prezerwatywy, ale nie zawiera agresywnych środków chemicznych, które są zawarte w kremach lub pianki plemnikobójcze.

Zapobieganie zapalenie pęcherza przez przejście do hormonalnej postaci kontroli urodzeń. Hormonalne środki antykoncepcyjne, takie jak pigułki lub zastrzyki, nie tworzą fizyczną barierę, która może prowadzić do zakażeń bakteryjnych lub podrażnienie pęcherza i otaczających tkanek.

Wskazówki

  • Bez względu na to, jaki rodzaj antykoncepcji używasz, możesz pomóc w zapobieganiu infekcjom dróg moczowych poprzez oddawanie moczu przed i po stosunku w celu wypłukania bakterii.