Digidexo.com

Jak korzystać z Natural Family Planning katolicki

Podczas gdy większość metod antykoncepcji jest mile widziana, katolicki naturalne planowanie rodziny jest skutecznym sposobem przewidywania, osiągnięcia lub uniknięcia ciąży.

Instrukcje

Aby korzystać katolickiego naturalne planowanie rodziny, trzeba będzie nauczyć się swoją podstawową temperaturę ciała. Po pierwsze, należy przyjąć temperaturę dokładnie w ten sam sposób, w tym samym czasie co rano, zanim wstanie z łóżka.

Drugi krok w użyciu katolicką metodę naturalnego planowania rodziny jest zanotować odczyt temperatury. (Następnie można wrócić do snu)

Każdy odczyt temperatury umieszcza się następnie na wykresie, który wskazuje przebiegu temperatury w ciągu miesiąca. Podczas korzystania z naturalnego planowania rodziny katolickiej, musisz zrozumieć wzloty i upadki cyklu płodności.

Aby skorzystać z katolicką naturalnego planowania rodziny, oglądać do owulacji. Możesz sportu owulacji przez skok temperatury, który trwa aż do rozpoczęcia miesiączki, w tym momencie Twój podstawowej temperatury ciała spadnie i pozostanie niski aż do następnej owulacji skok około 28 dni później.