Digidexo.com

Metody doboru naturalnego płci

Po czterech chłopców, może naprawdę chcesz dziewczynę. A może dopiero planujesz mieć jeden dziecko i naprawdę chcesz chłopca. Bez względu na powód, dla chcących mieć dziecko określonej płci, trzeba wiedzieć kilka naturalnych metod, które mogą zwiększyć swoje szanse.

Metoda Shettles

Metoda Shettles do naturalnej selekcji płci aktywuje, w jaki mężczyzna i kobieta różnią się spermy. Mężczyzna sperma jest szybsze, mniejsze i nie żyją tak długo, jak kobiecej spermy. Pary, które uprawiają seks bliżej owulacji są bardziej narażone na chłopca, ponieważ plemniki by pokonać żeńskie plemniki do komórki jajowej. Pary o seks dalej przed owulacją są bardziej prawdopodobne, aby mieć dziewczynę, bo większość męskiego nasienia nie przetrwa na tyle długo, aby zapłodnić jajeczko. W celu wykorzystania metody Shettles spróbować i wybrać płeć dziecka, trzeba wiedzieć, kiedy owulacja. Następnie musi mieć seks na swoich szczytowych dni płodności, aby spróbować dla chłopca lub przed swoimi szczytowych dni płodności spróbować dla dziewczyny. Metoda Shettles zaleca również głębszą penetrację podczas seksu, jeśli chcesz chłopca i bardziej płytkiej penetracji dla dziewczynki. Różnice w głębokości penetracji mają ułatwiać albo utrudniać plemniki, które nie przetrwać tak długo.

Dieta

Jedna z teorii na temat doboru naturalnego płci twierdzi, że wpływ na pH organizmu poprzez diety może zwiększyć swoje szanse na chłopca czy dziewczynkę. Teoria sugeruje, że plemniki targi lepiej w bardziej zasadowym środowisku, podczas gdy kobieta sperma sprawiedliwy lepiej w bardziej kwaśnym środowisku. Dlatego też, dla par, które chcą mieć chłopca, kobiety powinny spożywać więcej pokarmów bogatych w potas i sód. Dla par, które pragną dziewczyny, kobiety powinny spożywać pokarmy bogate w wapń i magnez.

Kalendarz chiński Płeć Info

Jeden dość tajemniczy sposób, że można spróbować i wybrać płeć swojego dziecka jest użycie chińskiego Płeć Kalendarz. Metoda ta opiera się na starożytnym chińskim kalendarzu, który został rzekomo znalezionego w chińskim grobie. Kalendarz korzysta wiek matki w oparciu o chińskim kalendarzu księżycowym i daty poczęcia do przewidywania płci malucha. Możesz znaleźć narzędzie przewidywania chińskiego kalendarza płci wielu miejscach w internecie (patrz źródła). Metoda ta nie jest dokładna i jest zwykle stosowany przez kobiety w ciąży i próbuje przewidzieć płeć dziecka.