Digidexo.com

O Free planów zdrowotnych

Dla tych milionów Amerykanów bez ubezpieczenia zdrowotnego lub ubezpieczenia na receptę leków, bezpłatne planów zdrowotnych nie tylko zaoszczędzić pieniądze, dla milionów, którzy muszą wybierać między jedzeniem lub medycyny, oni ratują życie. Darmowe plany nie są ubezpieczenia zdrowotne, a nie oferują zniżki na leki na receptę, materiałów medycznych i usług medycznych, stomatologicznych i wzroku.

Funkcja

Darmowe plany zdrowotne zapewniają drogę dla nieubezpieczonych, aby otrzymać wiele potrzebnych leków i usług medycznych. Miliony Amerykanów nie może sobie pozwolić na ubezpieczenie zdrowotne i bezpłatne leki i te plany zostały stworzone, aby pomóc tym rodzinom poprzez zdyskontowanie leki na receptę i lekarz, lekarz dentysta i wizyt z widzeniem.

Cechy

Zniżki na marki i generycznych leków na receptę, dentysty, wzroku, słuchu, chiropraktyka i usług medycznych, jak również dostaw na cukrzycę i układu oddechowego są przez wolne planów opieki zdrowotnej.

Rozważania

Podczas gdy plany te darmowe ubezpieczenie zdrowotne nie są one do świadczenia usług ze zniżką. Konsumenci powinni stosować dla każdego programu kwalifikują się one do i uświadomić sobie, że wiele zniżek nie można łączyć. Przeglądać każdy program, który już zatwierdzony do każdej wizycie u lekarza lub wypełnić receptę w celu zapewnienia korzystania z planu z najlepszych korzyści.

Potencjał

Prezydent Barack Obama powiedział, że planuje stworzyć National Health Insurance Exchange, który będzie monitorowany przez rząd, aby zapewnić niedrogie i uczciwej ceny za ubezpieczenie zdrowotne. Darmowe plany ubezpieczeń zdrowotnych mają potencjał do udzielania większych rabatów i więcej pokrycia w przyszłości.

Ostrzeżenie

Większość planów opieki zdrowia nie wymagają darmowe ubezpieczenie zdrowotne lub inne recepty i mają ograniczenia dochodów. Czytaj wymogi planu przed zastosowaniem starannie.