Digidexo.com

Przyczyny podwichnięciaPodwichnięcia jest zmiana prawidłowej regulacji i przemieszczania się kości w stawie. Podwichnięcia powoduje skurcze, ból, stan zapalny oraz zmniejszenie mobilności. Przyczyną podwichnięcia to uraz i nosić na ciała, diety, zażywania narkotyków i stresu.

Trauma

Tępy uraz kręgosłupa spowodowanych przez poważne obrażenia uderzenia można łatwo rzucić wyrównanie stawów z miejsca. Wypadki samochodowe są częstą przyczyną traumy wywołanej podwichnięcia. Jeźdźców konnych, zapaśników, piłkarzy i innych sportowców w sporcie często wysokiej skutków cierpieć nawichnięcie od tępego urazu. Tancerze, cheerleaderki i gimnastyczki sporadycznie wystąpić nawichnięcie w kostki lub biodra w wyniku upadku lub wykonując trick i nie są prawidłowo złapać.

Powtarzalne Zużycie

Powtarzające się zużycie od podnoszenia ciężkich w zawodzie osoby jest częstą przyczyną podwichnięcia kręgosłupa, biodra i nogi, jak jest słaba postawa, która powoli niszczy w stawach w kręgosłupie człowieka. Działania te powodują podwichnięcia jak kości w stawach powoli wypaść z miejsca, w przeciwieństwie do szybko podskoczył z wyrównania przez uraz.

Dieta

Zła dieta nie jest zwykle jednym z końcowych wyzwala nadwichnięcia, ale przyczynia się do nadwichnięcie stawów i ma o wiele bardziej podatne na nadwichnięcia spowodowanego urazem lub powtarzalnego zużycia. Zła dieta osłabia stawy, nie dostarcza wystarczającej ilości witamin i składników odżywczych do obszaru, powoli sobie daleko w okolicy i pozwala codziennie uraz wcisnąć kości w stawach nie na miejscu. Ludzie często skarżą zlokalizowanego bólu i zaburzeń trawienia w wyniku nadwichnięcia w połączeniu ze słabą diety.

Używanie narkotyków

Zażywanie narkotyków przyczynia się znacznie do podwichnięcia osłabiając i sapping stawów ważnych składników odżywczych z kości. Chemia w leków sprawiają, że kości w stawach mniej silne i mniej zdolne do przystosowania się do trudnych urazów zewnętrznych lub odkształcenia na powierzchni.

Stres

Stres, podobnie jak używanie narkotyków i złą dietę, wyczerpuje zdolność organizmu do obrony przed codziennym zużyciem i tępego urazu. Stres powoduje, że w radzeniu sobie funkcje ciała nosić daleko, jak energia organizmu idzie do zwiększenia energii, w przeciwieństwie do ochrony stawów i mięśni. Stres zmniejsza również odporność, co prowadzi do choroby i ogólnego osłabienia, pozostawiając niezabezpieczoną przed ciała na dobę zużycia i urazu.