Digidexo.com

Fertilaid kontra Clomid

Istnieje wiele suplementów płodności i zabiegi dostępne dla kobiet mających trudności z zajściem w ciążę. FertilAid i Clomid są dwie możliwości, które bardzo różnią się od siebie. Oficjalna strona FertilAid opisuje FertilAid jako over-the-counter w pełni naturalny suplement zaprojektowany w celu wspierania równowagi hormonalnej i wspierać płodność u kobiet. Clomid jest lek na receptę strukturalnie podobne do estrogenów. Przeznaczony jest do leczenia problemów w jajnikach przez stymulowanie hormonów wymagane do utworzenia i utrzymania jajko wczesnej ciąży, według pojmowania pojęcia.

Dostępność i koszt

FertilAid online i jest sprzedawane w wybranych sklepach cegły i zaprawy, w tym CVS. Od października 2009 koszt zasilania jednym miesiącu 28,95 dolarów w zależności stronie FertilAid za. Ten rodzaj dodatku rzadko jest objęta ubezpieczeniem zdrowotnym. Clomid jest dostępny wyłącznie na receptę, i jest zwykle przepisywany po kilku miesiącach nieudanych prób zapłodnienia. Średni koszt Clomid jest 10 dolarów za pigułkę, lub około 50 dolarów miesięcznie, w zależności od księcia Zdrowia. Clomid może być objęty ubezpieczeniem zdrowotnym.

Składniki

FertilAid zawiera witaminy i zioła, takie jak chasteberry, czerwonej koniczyny, syberyjskiego żeń-szenia i miłorzębu japońskiego. Składniki nieaktywne są stearynian warzyw i ryżu kwiat. FertilAid twierdzi, że nie zawierają alergenów. Każda tabletka zawiera 50 Clomid miligramów związku chemicznego cytrynianu klomifenu według RxList. Substancje pomocnicze obejmują skrobię kukurydzianą, laktozę, stearynian magnezu i sacharozę.

Dawkowanie rozrządu

FertilAid dla kobiet może być podjęta w każdym dniu cyklu i nie musi być uruchomiony w każdym konkretnym czasie. Jednak strona internetowa FertilAid stwierdza, że ​​może to potrwać do trzech miesięcy na uzupełnienie do osiągnięcia pełnej skuteczności. Clomid należy podjąć w określonych dniach na początku cyklu, zwykle około piątej poprzez dziesiątym dni. Pasek jest niezbędna, a zestawy owulacji prognostyczny podstawne wykresy temperatura ciała może być używany przez kilka miesięcy przed rozpoczęciem Clomid celu określenia idealnego dni cyklu, aby rozpocząć przyjęciu leku.

Skutki uboczne

FertilAid nie ma znanych skutków ubocznych, choć kobiety nie powinny zabrać ze Clomid płodność lub innych leków bez zgody lekarza. Jak w przypadku wszystkich suplementów, ważne jest, aby poinformować lekarza o wszelkich witamin i ziół, które zażywasz inne leki, przed rozpoczęciem lub jeśli posiadał dotychczas schorzenia. Najczęstsze skutki uboczne Clomid są uderzenia gorąca, wzdęcia, bóle głowy, nudności i tkliwość piersi. Clomid również nieznacznie zwiększa szansę na zajście w ciążę z więcej niż jednym dzieckiem.

Skuteczność

FertilAid nie zapewnia rzeczywiste statystyki wskaźnik sukcesu, ale oni twierdzą, że są numerem jeden suplement płodności sprzedaży i zapewnić referencje na swojej stronie internetowej. Clomid ma od 70 do 90 procent sukcesu indukcji owulacji w ciągu pierwszych trzech cykli, z czego około 40 procent tych kobiet rzeczywiście poczęciu podczas tych trzech miesięcy, zgodnie z wspólnej drogi.